Chcesz ukryć swój numer telefonu dzwoniąc do innych osób? Nic trudnego. W dzisiejszym artykule pokażemy Tobie jak wykorzystać jedną z licznych funkcji systemu IOS i sprawić aby odbiorca połączenia nie mógł zidentyfikować Twojego numeru telefonu. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku a zobaczysz jak łatwo zastrzec swój numer korzystając z iPhone. Zaczynamy!

  1. Wejdź w ustawienia swojego telefonu (na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem). Następnie na liście dostępnych funkcji kliknij „Telefon”.
  2. W sekcji „Połączenia” kliknij na odnośnik „Pokazuj mój numer”. Aby zastrzec swój numer telefonu przesuń suwak w lewo.
  3. Gotowe! Teraz osoba, do której dzwonisz zobaczy na wyświetlaczu swojego telefonu informacje, że dzwoni do niej ktoś z numeru zastrzeżonego.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sojtek
Sojtek
1 rok temu

Tez mam nieaktywny nie mogę wcisnąć

Ireneusz Terlecki
Ireneusz Terlecki
1 rok temu

Ale nie mogę ukryć jego numeru telefonu pam przeciez który pokazuje cię na moim iPhonie jest nieaktywny