Chcesz ukryć swój numer telefonu dzwoniąc do innych osób? Nic trudnego. W dzisiejszym artykule pokażemy Tobie jak wykorzystać jedną z licznych funkcji systemu IOS i sprawić aby odbiorca połączenia nie mógł zidentyfikować Twojego numeru telefonu. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku a zobaczysz jak łatwo zastrzec swój numer korzystając z iPhone. Zaczynamy!

  1. Wejdź w ustawienia swojego telefonu (na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem). Następnie na liście dostępnych funkcji kliknij „Telefon”.
  2. W sekcji „Połączenia” kliknij na odnośnik „Pokazuj mój numer”. Aby zastrzec swój numer telefonu przesuń suwak w lewo.
  3. Gotowe! Teraz osoba, do której dzwonisz zobaczy na wyświetlaczu swojego telefonu informacje, że dzwoni do niej ktoś z numeru zastrzeżonego.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.

2
Dodaj komentarz

avatar
Obrazy i zdjęcia
 
 
 
Dźwięki i Wideo
 
 
 
Inne typy plików
 
 
 
2 Comment threads
0 Odpowiedzi w wątku
2 Śledzących
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek
2 Komentarze autorów
SojtekIreneusz Terlecki Ostatnie komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ireneusz Terlecki
Użytkownik
Ireneusz Terlecki

Ale nie mogę ukryć jego numeru telefonu pam przeciez który pokazuje cię na moim iPhonie jest nieaktywny

Sojtek
Gość
Sojtek

Tez mam nieaktywny nie mogę wcisnąć