ios iphone telefon mapy

Podróż życia? Może chociaż podróż w nieznane? Dobrze trafiłeś! Pokażemy Ci jak łatwo skorzystać z nawigacji w aplikacji Google Maps przy użyciu telefonu z systemem iOS – iPhone. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Otwórz aplikację Mapy Google.
  2. Wybierz miejsce na mapie.
  3. W prawym dolnym rogu ekranu Twojego telefonu kliknij w niebieskie kółko na którym widnieje samochód bądź inny środek lokomocji. Jeżeli klikniesz i przytrzymasz dłuższą chwilę, nawigacja rozpocznie się od razu.
  4. Opcjonalnie- jeżeli chcesz dodać punkt pośredni w podróży, kliknij w górnym prawym rogu trzy pionowe kropki a następnie kliknij – Dodaj przystanek. Maksymalnie możesz dodać aż 9 przystanków.
  5. Wybierz jedną z dostępnych opcji.
  6. Mogą pojawić się trasy alternatywne, które będą oznaczone kolorem szarym. Jeżeli chcesz wybrać inna trasę kliknij na odpowiednią trasę (szarą linię).
  7. Aby rozpocząć nawigację kliknij poniższą ikonę 
  8. Gotowe! Ruszaj przed siebie! Działanie nawigacji zakończysz klikając na symbol X, który znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu.

Więcej

https://support.google.com/maps/answer/3273406?co=GENIE.Platform%3DiOS&hl=pl&oco=0 pod adresem znajdziesz komplet informacji na temat nawigacji w aplikacji Mapy Google.

Pytania?

Jeżeli nadal nurtują Cie pytania lub dysponujesz wiedzą jak można to zrobić jeszcze łatwiej i szybciej – daj nam znać. Pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments