Czy wiesz, że Messenger daje możliwość wybrania i ustawienia innego koloru rozmowy dla każdej konwersacji? Jeśli chciałbyś zmienić barwę pola tekstowego ale nie wiesz gdzie szukać rozwiązania, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Messenger jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji, odszukaj Messengera, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Z listy czatów wybierz tę rozmowę, której kolor chcesz zmienić.
  4. Kliknij na ikonę „i”, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  5. Z dostępnych opcji wybierz tę o nazwie „Motyw”.
  6. Do dyspozycji będziesz mieć różne kolory i gradienty. Wybierz tę barwę jaką chcesz ustawić dla tej konkretnej konwersacji. O zmianie zostanie poinformowany także Twój znajomy. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.