Czy wiesz, że Messenger daje możliwość wybrania i ustawienia innego koloru rozmowy dla każdej konwersacji? Jeśli chciałbyś zmienić barwę pola tekstowego ale nie wiesz gdzie szukać rozwiązania, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Messenger jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji, odszukaj Messengera, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Z listy czatów wybierz tę rozmowę, której kolor chcesz zmienić.
  4. Kliknij na ikonę „i”, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  5. Z dostępnych opcji wybierz tę o nazwie „Motyw”.
  6. Do dyspozycji będziesz mieć różne kolory i gradienty. Wybierz tę barwę jaką chcesz ustawić dla tej konkretnej konwersacji. O zmianie zostanie poinformowany także Twój znajomy. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
6 miesięcy temu

Dlaczego inni widzą gdy zmieniam u siebie kolor konwersacji?

W kilku konwersacjach zmienił mi się kolor z niebieskiego na fiolet. Proszę o informację czemu tak się stało? Przywróciłam kolor klasyczny (niebieski) i osoby te dostały wiadomość o tej zmianie. Czemu zmiany wprowadzane u mnie widzą inni?