Czy wiesz, że wygaszacz na telefonie z Android może wyświetlać zdjęcia lub też kolorowe tła? Jeśli zatem masz dość nudnego, szarego ekranu, skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Podczas ładowania baterii, na ekranie smartfona wyświetlany będzie pokaz slajdów składający się ze zdjęć zapisanych w pamięci urządzenia. Ciekawy? Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji uruchom „Ustawienia” (ikona zębatego koła) a następnie przejdź do zakładki „Wyświetlacz”.
  2. Skorzystaj z dodatkowych ustawień wyświetlania i skonfiguruj wygaszacz ekranu.
  3. Aby po wyłączeniu ekranu móc wyświetlać zdjęcia z wybranego albumu, włącz opcję „Wygaszacz ekranu”, przesuwając suwak w pozycję aktywną.
  4. Zezwól aplikacji „Wygaszacze ze zdjęciami” na uzyskanie dostępu do zdjęć, plików multimedialnych i innych obrazków zapisanych na telefonie.
  5. Kliknij zakładkę „Źródło zdjęcia” i wybierz obrazy z biblioteki Zdjęć Google lub dołącz inną fotografię przechowywaną na urządzeniu.
  6. Ustaw czas odtwarzania (np. 5 minut, 10 minut lub zawsze).
  7. Gotowe! Teraz gdy podłączysz telefon do ładowania to na wygaszaczu ekranu pojawi się pokaz slajdów wybranych przez Ciebie zdjęć.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments