Chciałbyś opublikować na swoim instagramowym profilu nagrany filmik ale bez ścieżki dźwiękowej? Nic trudnego. Komunikator daje taką możliwość. Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku a zobaczysz jak usunąć dźwięk z udostępnianych filmów. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Instagram jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Odszukaj Instagrama i zaloguj się do swojego konta, podając login oraz hasło;
  3. Aby dodać post, kliknij na ikonę plusa (dolny pasek narzędzi);
  4. Nagraj wideo lub wybierz istniejący film zapisany w galerii telefonu;
  5. Aby przejść dalej, kliknij na ikonę strzałki (prawy, górny róg ekranu);
  6. Pojawi się podgląd filmu, który chcesz  opublikować. Teraz możesz edytować nagranie, korzystając z różnych filtrów (możesz także przyciąć film, zmieniając jego długość). Aby pozbyć się ścieżki dźwiękowej wystarczy kliknąć na ikonę głośnika, znajdującą się u góry ekranu;
  7. Pojawi się komunikat „Dźwięk filmu wyłączony” a także ikona przekreślonego głośnika;
  8. Taki film możesz teraz opublikować na swoim profilu (kliknij na ikonę strzałki a następnie na przycisk haczyka/ptaszka). Zostanie on wysłany z wyciszonym dźwiękiem. Teraz Twoi znajomi zobaczą nagranie, na którym będzie widoczny przekreślony głośnik. Klikając na niego pojawi się informacja „Ten film nie ma dźwięku”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments