Chcesz oglądać filmy, seriale a także światowe produkcje prosto z kina? Możesz skorzystać z bogatej oferty Player.pl na dużym ekranie poprzez dedykowaną aplikację. Przygodę z internetowym serwisem wideo możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu Jak założyć konto i kupić film na Player.pl. Natomiast jeżeli masz już konto i chciałbyś zorganizować rodzinny seans przed TV, to dzisiejszy artykuł może okazać się bardzo pomocny.

To czego potrzebujesz to telewizor z aplikacją Player.pl, która jest dostępna na telewizorach Smart TV. Jeśli masz szczęście to przycisk Smart Hub, znajdziesz na pilocie od telewizora. Jeżeli go tam nie ma to Player.pl znajdziesz wśród innych aplikacji i usług internetowych. W dzisiejszym artykule wykorzystamy telewizor marki Samsung. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępności Player.pl na różnych urządzeniach kliknij w LINK.  Zaczynamy!

  1. Włącz TV. Jeśli Twój pilot od telewizora jest wyposażony w przycisk Smart Hub, naciśnij go i uruchom serwis Player.pl. Jeśli nie będzie odrazu widoczny przejdź do ekranu głównego aplikacji. Znajdziesz tam polecane aplikacje oraz te, które używasz najczęściej.  Możesz także skorzystać z opcji wyszukiwarki. W tym celu kliknij na pilocie przycisk lupki.

  2. Zaloguj się do swojego konta. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w Player.pl możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu: Jak łatwo założyć konto i kupić film na Player.pl. Kliknij na pilocie „strzałkę w lewo” aby otworzyć główne menu. Kliknij „Zaloguj się”. Aby wejść do swojego konta w serwisie Player.pl na telewizorze, musisz otworzyć przeglądarkę internetową na komputerze i wpisać adres strony https://player.pl/zaloguj-tv.
  3. Zaloguj się na swoim urządzeniu (komputerze) poprzez Facebooka (jeśli posiadasz konto na tym serwisie społecznościowym), konto Google lub podając adres e-mail oraz hasło.
  4. Wpisz wyświetlony na ekranie telewizora kod. Brawo! Udało się Tobie zalogować do aplikacji Player.pl na telewizorze.
  5. Jesteś na głównej stronie serwisu, który oferuje różne sposoby wyszukiwania odpowiednich dla Ciebie treści. Możesz skorzystać z różnych wyszczególnionych kategorii (seriale, programy TV, filmy, dla dzieci, sport, CANAL +, HBO), skorzystać z wyszukiwarki (ikona lupki po prawej stronie ekranu) lub wybrać spośród dostępnych opcji np. filmy na życzenie, nowości, popularne teraz czy też najczęściej wybierane. Możesz przeglądać filmy a następnie zawęzić zakres wyszukiwania, wybierając konkretny gatunek (np. dramat, film akcji, horrory itd).
  6. W chwili obecnej zakup pakietów/filmów dostępny jest tylko za pośrednictwem przeglądarki internetowej komputera. O tym jak wykupić dostęp wybranego filmu, pisaliśmy w poprzednim artykule. Jeśli jesteś ciekawy kliknij w LINK aby przejść do instrukcji.
  7. Jeśli kupiłeś dostęp do filmu, przejdź do aplikacji na telewizorze i wyszukaj po tytule. Życzymy samych ciekawych treści! ?

Pytania?

Coś poszło nie tak? Masz dodatkowe pytania? A może chcesz nam powiedzieć jaki jest Twój ulubiony serial? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments