Chciałbyś mieć szybki dostęp do zegara? Przypnij skrót do ekranu głównego swojego telefonu. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Skorzystaj z dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Palcem przytrzymaj dłuższą chwilę ekran telefonu a następnie kliknij na ikonę „Widżety”.
  2. Rozwinie się lista wszystkich dostępnych widgetów. Wyszukaj tego o nazwie „Zegar”. W nawiasie pojawi się liczba, informująca nas o tym ile formatów widgetów dostępnych jest dla danego programu.
  3. Rozwinie się lista wszystkich dostępnych widgetów zegarów (w tym przypadku jest ich 3- cyfrowy, podwójny zegar i zegar).
  4. Wskaż ten typ zegara, który najbardziej Tobie odpowiada. W przypadku podwójnego zegara będziesz musiał wybrać z listy dwa miasta, dla których zegar ma wyświetlać godzinę.
  5. Gotowe! Widget został dodany do ekranu głównego Twojego telefonu. Dodany skrót możesz oczywiście przesuwać w dowolne miejsce na pulpicie smartfona. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments