Garmin Connect

Garmin Connect to aplikacja dzięki której można śledzić swoje sportowe zmagania. Statystyki wyświetlane podczas każdej aktywności pozwalają na analizę wydajności (pułap tlenowy, krzywa mocy, współczynnik FTP itd.) i jej poprawę przy najbliższej okazji. Niestety czasami zdarzają się problemy z połączeniem Bluetooth, co uniemożliwia prawidłową synchronizację danych. Urządzenie Garmin jest połączone z telefonem, ale nie z aplikacją Garmin Connect Mobile. Jak temu zaradzić? O tym w dzisiejszym artykule. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Przejdź do ustawień swojego smartfona, klikając na ikonę zębatego koła a następnie wybierz zakładkę „Bateria”.
  2. Zarządzaj uruchamianiem i działaniem aplikacji w tle w celu oszczędzania energii. W obszarze ustawień baterii przejdź do opcji „Uruchamianie aplikacji”.
  3. Na liście dostępnych aplikacji odszukaj „Garmin Connect” a następnie ustaw suwak w pozycję nieaktywną (przesuń w lewą stronę) aby zarządzać programem ręcznie.
  4. Pozostaw włączone wszystkie opcje (automatyczne uruchamianie, uruchamianie pośrednie, działanie w tle). Może się zdarzyć, że jeśli wyłączysz pierwszą z nich to aplikacja sama się nie uruchomi. Jeśli ustawisz działanie w tle a pozostałe opcje czyli auto i uruchamianie pośrednie wyłączysz, to w tym rejestrze aplikacja Garmin Connect może mieć status zablokowano.
  5. Gotowe! Teraz w aplikacji Garmin Connect, przy ikonie zegarka powinno pojawić się „zielone kółeczko”, które mówi o tym, że urządzenie Garmin jest połączone z programem i gotowe do synchronizacji. Jeśli synchronizacja nie nastąpi, uruchom ponownie telefon i urządzenie.

Więcej

https://connect.garmin.com

https://support.garmin.com/pl-PL/?faq=reHBOSC1bt83UTDHqYJZG8

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments