Zaraz po skomentowaniu na Facebooku postu zauważyłeś, że wkradły się błędy literowe? A może poprostu zorientowałeś się, że Twój komentarz jest nie na miejscu? Nie martw się. Możesz w łatwy sposób go edytować. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić w mobilnej aplikacji Facebooka, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Przejdź do postu pod którym zostawiłeś komentarz.
  3. Dotknij komentarz i przytrzymaj go.
  4. U dołu ekranu wysunie się menu z reakcjami a także z kilkoma opcjami, które pozwalają na skopiowanie, usuniecie lub edycję komentarza. Ciebie interesuje ta ostatnia czyli „Edycja”. Kliknij na nią.
  5. Możesz edytować swój komentarz, np. usuwając to co nie powinno się w nim znaleźć lub poprawiając błędy. Zatwierdź wprowadzone zmiany, klikając na przycisk „Aktualizuj”. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.