Jeśli założyłeś konto na Messengerze ale zapomniałeś wstawić zdjęcia profilowego, to nic straconego. Możesz dodawać i zmieniać fotografie w dowolnym momencie. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zakładając konto w aplikacji Messenger automatycznie tworzymy także swój profil na Facebooku. Dlatego też zmiana zdjęcia profilowego wygląda inaczej i nie zrobimy tego z poziomu komunikatora. Pod nazwą użytkownika nie znajdziemy przycisku „Edytuj”. Chcąc zmienić zdjęcie profilowe w Messengerze trzeba je zmienić najpierw na Facebooku.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź Facebooka a następnie uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie przejdź do swojego profilu.
  3. Kliknij na ikonę aparatu znajdującego się przy Twoim zdjęciu profilowym dzięki czemu będziesz mógł je edytować, wybierając fotografię z galerii swojego telefonu, robiąc nowe zdjęcie bądź też dodając nakładkę czy też film profilowy. Decyzja należy do Ciebie.
  4. Jeśli ustawisz lub zmienisz zdjęcie profilowe na Facebooku, to automatycznie zostanie ono zaktualizowane w komunikatorze Messenger. Gotowe!

Jeśli zakładałeś konto w aplikacji Messenger na numer telefonu bez konta na Facebooku (wtedy kiedy było to jeszcze możliwe) to najprawdopodobniej możesz zmienić zdjęcie z poziomu komunikatora (DAJ KONIECZNIE ZNAĆ W KOMENTARZU!) Wystarczy, że wejdziesz do swojego profilu, klikając na ikonę awatara znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu a następnie pod nazwą użytkownika (np. imię, nazwisko, pseudonim) klikniesz na przycisk „Edytuj”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments