karta dom

Dzięki niej możesz szybko i wygodnie opłacić swoje comiesięczne rachunki za prąd, gaz czy też czynsz we wszystkich sklepach Żabka. Masz zagwarantowane pełne bezpieczeństwo transakcji i zaraz po odebraniu od Kasjera paragonu będącego potwierdzeniem dokonania wpłaty środków pieniężnych, odpowiedzialność za transakcje przejmuje Bank. Chcesz dowiedzieć się więcej o KIK? Zapraszamy do artykułu.

JAK ZDOBYĆ KARTĘ IDENTYFIKACJI KLIENTA (KIK)?

Taką kartę otrzyma osoba, która wypełni formularz zgłoszeniowy. Oczywiście jeżeli nie masz dostępu w danym momencie do komputera bądź też nie wiesz jak taki wniosek uzupełnić, poproś o pomoc kasjera, okazując swój ważny dowód osobisty. Po zarejestrowaniu pozwoli ona bezpiecznie i wygodnie opłacać rachunki, a dane osobowo-kontaktowe zostaną wprowadzone do systemu komputerowego.

JAK WYGLĄDA REALIZACJA PŁATNOŚCI?

Wystarczy, że aktywną KIK wraz z rachunkami przekażesz osobie obsługującej kasę, która po zweryfikowaniu Twojej Karty, wprowadza do systemu wszystkie płatności. Po dokonaniu opłaty, otrzymasz wydruk, który stanowi potwierdzenie złożonych dyspozycji wraz z potwierdzeniem zapłaty. Środki wpływają na rachunek Wystawcy w ciągu 3 dni roboczych od momentu dokonania płatności w kasie sklepu Żabka.

PŁATNOŚCI KARTĄ CZY GOTÓWKĄ?

Żabka wprowadziła innowacyjną usługę umożliwiającą płatności kartą płatniczą za „Drobne rachunki w Żabce”. Usługa jest dostępna dla klientów, którzy posiadają karty MasterCard i Maestro oraz karty VISA i VISA Electron. Stawka prowizji za regulowane rachunki kartą płatniczą w sklepach sieci Żabka jest taka sama jak przy ich zapłacie gotówką. W Żabce się opłaca, bo za typowy rachunek zapłacisz tylko 1,89 PLN (informacja z dnia 05.01.2018).

BITBAY: WPŁATY GOTÓWKOWE W SKLEPACH ŻABKA I FRESHMARKET

Dobra wiadomość również dla wszystkich klientów giełdy BitBay. Za pomocą KIK można zasilić konto gotówką lub kartą płatniczą i wygodnie kupować kryptowaluty. Aby dokonać takiej wpłaty wybierz w panelu BitBay opcję „Wpłaty” a następnie „Wpłaty gotówkowe”. Wprowadź kwotę i wydrukuj bądź zapisz na urządzeniu mobilnym kupon, który będzie Tobie potrzebny aby dokonać wpłaty w dowolnym sklepie Żabka lub Freshmarket. Kupon należy okazać kasjerowi wraz z KIK ( jeżeli takiej karty nie posiadasz, nie martw się, zostanie ona wydana na miejscu). Kasjer wprowadzi dane płatności i pobierze gotówkę wraz z prowizją ( prowizja, jaką pobiera sklep Żabka od wpłaty wynosi 1,89 PLN do kwoty 500 złotych, w przypadku Freshmarket 0,99 PLN do kwoty 500 złotych – dane z dnia 02.01.2017). Pamiętaj aby odebrać i zachować paragon, który jest potwierdzeniem wpłaty. Przed odejściem od kasy sprawdź czy dane z potwierdzenia są zgodne z tymi z wygenerowanego kuponu. Gotowe!

Więcej

https://zabka.pl/pl/uslugi/platnosc-rachunkow,10

https://bitbay.net/pl/pomoc/wplaty-i-wyplaty/jak-dokonac-wplaty-w-sklepach-zabka-i-freshmarket

Pytania?

Masz pytania? Napisz do nas. Postaramy się pomóc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments