Serwisy sprzedażowe i aukcyjne takie jak Allegro, Amazon i eBay to liderzy w branży sprzedaży internetowej. Zwłaszcza w obecnych czasach, gdy robimy w Internecie niemal wszystko. Począwszy od pisania z innymi przez przeglądanie wiadomości, aż po wizyty u lekarza. Mimo swojej popularności obsługa kont działających w ramach takich gigantów sprzedażowych może przysporzyć wielu problemów. Może to się zdarzyć między innymi dlatego, że właścicielowi sklepu przybywa obowiązków, które związane są z przyjmowaniem oraz realizowaniem zamówień. Integracja Allegro PrestaShop to połączenie, które sprawi, że zyskasz wiele cennego czasu.

Myśląc o tych osobach, wychodzimy naprzeciw z platformą ErpBox. Oferuje ona naprawdę użyteczne narzędzia, wśród których znajduje się możliwość zintegrowania strony e-sklepu, obsługiwanego przez oprogramowanie PrestaShop z profilem na Allegro i innych platformach.

Integracja Allegro PrestaShop – co umożliwia?

Dzięki integracji PrestaShop z profilami na takich serwisach jak Allegro, Amazon i eBay możesz między innymi pobierać dane na temat zamówień. To jednak nie wszystko. Możesz także automatycznie pobierać dane do wysyłki produktów oraz informacje o płatnościach. Ponadto możliwa jest kompleksowa obsługa Klientów obu witryn – od kontaktu aż po współpracę z dostawcami. A nawet wystawianie asortymentu sklepu na internetowe aukcje, szybka aktualizacja danych na temat zasobów produktów i dodawanie zdjęć do pozycji zamówienia w serwisie. W przypadku nieopłaconych zamówień masz także możliwość wygodnego ich sprawdzenia. Wkrótce w integracja Allegro PrestaShop możliwa stanie się także dwukierunkowe połączenie zamówień.

Skorzystaj z darmowych dni testowych

Zapraszamy do poznania pełni możliwości, jakie daje integracja Prestashop z Allegro, Amazon i eBay w ErpBox. Jeżeli jesteś zainteresowany przetestowaniem wyżej wspomnianych zalet, zapraszamy do założenia darmowego konta. Dzięki temu dostaniesz dostęp do 21 dni testów, bez zobowiązań! W przypadku braku satysfakcji zawsze możesz zrezygnować z integracji. Jeśli zanim założysz konto – chcesz dowiedzieć się innych ciekawych rzeczy na temat możliwości systemu – nie czekaj, aż uprzedzi Cię konkurencja. Czytaj więcej i rozkręć sprzedaż!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments