Prowadzenie własnego bloga, prywatnej czy też firmowej strony internetowej jest możliwe na darmowych serwerach z wykorzystaniem bezpłatnego hostingu. Często jednak strona się rozrasta, zwiększa się liczba odwiedzających ją osób oraz pojawia się na niej coraz więcej materiałów filmowych, zdjęć czy też treści. To z kolei wiąże się z koniecznością posiadania dużej przestrzeni, która najczęściej jest niedostępna w przypadku darmowych serwisów hostingowych. Dużo osób zastanawia się gdzie znaleźć najlepszy hosting. Istnieje wiele firm, które oferują profesjonalne usługi tego rodzaju.

Czym powinien charakteryzować się dobry hosting stron internetowych?

Podstawową sprawą dobrego hostingu jest zagwarantowanie dostępu do szybkiego serwera zapewniającego szybkie działanie serwisu. Istotny jest również duży limit miesięczny transferu danych. Dzięki temu można umieszczać wiele materiałów i regularnie aktualizować zawartość swojej strony co jest szczególnie istotne w przypadku blogów, serwisów informacyjnych czy też sklepów internetowych. Najlepszy hosting w Polsce powinien również obejmować codzienne tworzenie kopii zapasowych strony, które można będzie odzyskać w przypadku pojawienia się jakichś problemów technicznych. Nie bez znaczenia jest też zapewnienie skutecznej ochrony przed wirusami albo spamem.

Profesjonalna oferta firmy Hosting House

Osoby i firmy zastanawiające się, który hosting jest najlepszy, powinny zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Hosting House. Usługi świadczone przez tę firmę są związane z wieloma atutami i korzyściami dla klientów. Każdy ma do wyboru zróżnicowane pakiety uwzględniające szybko działające serwery, porządne zabezpieczenia czy też wysokie limity, a nawet brak jakichkolwiek limitów transferu miesięcznego. Każdy może więc bez większych problemów znaleźć pakiet dopasowany do własnych potrzeb i wymagań oraz możliwości finansowych.

Najważniejsze zalety oferty firmy Hosting House

Bardzo istotnym atutem oferty przygotowanej przez prezentowaną firmę jest wsparcie oferowane klientom przez 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że klient może zawsze skontaktować się z działem obsługi w celu uzyskania odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z możliwości przetestowania serwera hostingowego przez 7 dni. Jest to opcja zupełnie darmowa, dzięki której dowiesz się, jak działa usługa i czy jest ona w stanie spełnić Twoje wymagania. Niezwykle ważną zaletą usługi Hosting House jest bezproblemowe i stabilne działanie serwerów. Firma gwarantuje skuteczne działanie i dostępność hostingu przez 99,5% czasu w ciągu roku. Brak realizacji tego zobowiązania sprawi, że otrzymasz rekompensatę polegającą na wydłużeniu okresu ważności hostingu.

Co otrzymujesz w ramach usług hostingowych?

Oprócz wspomnianych wyżej atutów klient korzystający z oferty firmy Hosting House przez cały okres obowiązywania usługi ma zapewnioną skuteczną ochronę przed wirusami czy też spamem. Skuteczne zabezpieczenia obejmują ochronę strony internetowej, serwera oraz poczty elektronicznej. Korzystając z prezentowanej oferty, masz zapewniony dostęp do markowych serwerów SuperMicro działających w polskim centrum danych. Każdego dnia wykonywane są kopie zapasowe serwisów klientów. W przypadku awarii nie trzeba się martwić utratą własnej witryny oraz zawartych na niej treści i danych. Dodatkowo możesz korzystać z autorskiego narzędzia pozwalającego na tworzenie prostych witryn internetowych oraz z profesjonalnego instalatora WordPress.

Jak widać, skorzystanie z prezentowanej oferty jest bardzo dobrym pomysłem. Hosting jest bowiem zapewniany przez firmę, która posiada wieloletnie doświadczenie branżowe, dużą wiedzę oraz nowoczesne wyposażenie i serwery. Zatrudniona grupa pasjonatów świetnie zna się na swojej pracy i w razie potrzeby udzielają pomocy w przypadku różnych problemów albo wątpliwości. Atutem naszego rozwiązania jest przystępna cena przez cały okres obowiązywania hostingu. Oznacza to, że nie ma u nas mowy o początkowym okresie promocyjnym, po którym za usługę należy płacić setki złotych miesięcznie.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments