android telefon

Dzięki aplikacji CityBee nie będziesz już musiał szukać transportu aby przewieźć meble czy też zrealizować dostawę ze sklepu. Auto dostawcze na minuty napewno pomoże przy niejednej przeprowadzce. Jeśli chcesz wypożyczyć taki samochód, wystarczy, że posiadasz prawo jazdy i zainstalowaną na swoim telefonie z Android aplikację. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak pobrać aplikację CityBee i przejść proces rejestracji, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „CityBee”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  2. Ważna informacja dla tych wszystkich, którzy mieli okazję korzystać z CityBee już wcześniej na Litwie. Aplikacja do korzystania z usługi w Polsce, będzie ta sama. Oznacza to, że nie musisz instalować innej ale wymagane jest założenie odrębnego konta. Litewskie konto nie będzie działało w usłudze w Polsce. Wybierz zatem swój kraj. Następnie zapoznaj się z regulaminem, warunkami dostępnymi w aplikacji mobilnej oraz cennikiem. Zatwierdź klikając na „Akceptuje”. Jeżeli będziesz miał już swoje konto wystarczy, że podasz adres e-mail oraz hasło.
  3. Podczas rejestracji podaj swoje imię, nazwisko, wskaż swój adres email, który będzie stanowić Twój indywidualny identyfikator. Stwórz hasło, które będziesz podawać podczas późniejszych logowań. Podaj także swój numer telefonu, na który otrzymasz wiadomość SMS z 6-cyfrowym kodem, który musisz wprowadzić na tym etapie rejestracji.
  4. Aby móc korzystać z samochodów na minuty, musi posiadać ważne prawo jazdy. Aby je dodać możesz kliknąć na pole „Uwaga! Dodaj prawo jazdy aby zarezerwować samochód” lub na ikonę trzech kropek . Wybierz zakładkę „Prawo jazdy” a następnie kliknij na „Dodaj”. Jeśli chcesz dodać prawo jazdy musisz przesłać zdjęcia dokumentu a także swojej twarzy. Aby to zrobić zezwól aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów.
  5. Podaj swój adres (ulica, miasto, kraj) a następnie kliknij „Kontynuuj”. Jeśli chcesz kontynuować proces rejestracji, wyraź zgodę na przechowywanie Twoich biometrycznych danych osobowych (wygląd twarzy) przez Spółkę w celu identyfikacyjnym. Zrób zdjęcia prawa jazdy oraz swojej twarzy. Po ich wysłaniu rozpoczyna się proces weryfikacji dokumentu poświadczającego uprawnienia do kierowania pojazdami. Po pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości i uprawnień do kierowania pojazdami możesz przejść do uzupełnienia dalszych danych.
  6. Aby móc korzystać z usług CityBee, musisz dodać kartę płatniczą. Kliknij na ikonę „Więcej” i wybierz zakładkę „Karty płatnicze”. Dodaj kartę płatniczą, klikając na ikonę plusa. Podaj numer karty. Zatwierdź klikając przycisk „Dodaj”.
  7. Możesz zachęcić znajomych do korzystania z CityBee a otrzymasz darmowy przejazd. Udostępnij kod.
  8. Aby dokonać rezerwacji samochodu, uruchom aplikację i wyszukaj najbliższy samochód za pomocą mapy. Kliknij w ikonkę, a zobaczysz dokładną lokalizację samochodu i stan paliwa. Jeśli jesteś zdecydowany kliknij „Zarezerwuj”. Twoje auto CityBee będzie czekać na Ciebie przez 15 minut (bezpłatna rezerwacja). Po upływie kwadransa rezerwacja zostanie anulowana automatycznie. Możesz też uruchomić opcję „przedłużenia rezerwacji” nawet do 2 godzin, ale w takim przypadku po bezpłatnych 15 minutach rozpoczyna się naliczanie opłaty za korzystanie z samochodu CityBee zgodnie z cennikiem.
  9. Zezwól aplikacji CityBee na dostęp do informacji o lokalizacji swojego telefonu. Następnie klikając na ikonę „Najbliższe” wyświetli się lista aut w Twojej okolicy. Wybierz ten, który najbardziej Tobie odpowiada.

Niebawem mała przeprowadzka więc przetestujemy auto. W kolejnym artykule pokażemy jak taki samochód wypożyczyć, jak otworzyć drzwi i skąd wziąć kluczyki. Zapraszamy już wkrótce!

Więcej

https://citybee.pl/pl

https://www.se.pl/auto/nowosci/dostawczaki-na-minuty-citybee-wystartowalo-z-wynajmem-w-warszawie-aa-u8nC-v4Nh-fHPQ.html

https://www.autonaminuty.org/single-post/2018/09/27/5-dych-na-przeprowadzk%C4%99-CityBee-ju%C5%BC-rozdaje-promocje

Pytania?

Chcesz podzielić się z nami wrażeniami z jazdy autem CityBee? Według Ciebie warto pobrać aplikację? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments