Czy otrzymujesz czasami zaproszenia do grona znajomych, od osób, których wogóle nie znasz (nie są to nawet znajomi Twoich znajomych)? Niestety domyślnie Facebook zezwala na otrzymywanie takich zaproszeń od każdej osoby, nawet tej spoza listy kontaktów. Jeśli jesteś ciekawy jak to zmienić to skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do kategorii „Prywatność – skróty”.
  3. W obszarze „Ustawienia prywatności” kliknij na opcję „Zobacz więcej ustawień prywatności”.
  4. Przewiń stronę w dół i w obszarze „Jak można Ciebie znaleźć i nawiązać z Tobą kontakt” kliknij na zakładkę „Kto może wysłać Ci zaproszenie do grona znajomych”.
  5. Sam widzisz, że domyślnie ustawiona jest opcja „Wszyscy” co oznacza, że każdy użytkownik Facebooka (a także poza nim), może wysłać Tobie zaproszenie do grona znajomych. Jeśli chcesz tego uniknąć, zaznacz pole wyboru przy „Znajomi znajomych”. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments