Masz dość aktualnego dźwięku przychodzących wiadomości SMS? Chcesz go zmienić na inny ale nie wiesz gdzie szukać rozwiązania? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak zmienić dzwonek powiadomień w aplikacji Wiadomości. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom „Ustawienia”, klikając na ikonę zębatego koła.
  2. Przejdź do zakładki „Aplikacje”.
  3. Kliknij na zakładkę „Aplikacje” a następnie przewiń listę wszystkich zainstalowanych programów i odszukaj Wiadomości (możesz skorzystać także z paska wyszukiwania; wszystkie programy ułożone są alfabetycznie).
  4. Przejdź do kategorii „Powiadomienia”.
  5. Kliknij na zakładkę „Wiadomości przychodzące” a następnie przejdź do opcji „Dźwięk”.
  6. Z listy dostępnych dźwięków systemowych, wybierz swój dzwonek. Możesz także całkowicie zrezygnować z dzwonka, zaznaczając opcję „Wyciszony” lub pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się w pamięci Twojego telefonu). Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
6 dni temu

ekstra podpowiedź, zmieniłem bez problemu. Pomoc w Huaweiu była zupełnie bezużyteczna