Asystent Google

Za pomocą Asystenta Google można ustawiać przypomnienia o różnych czynnościach do wykonania i otrzymywać powiadomienia w wybranym przez siebie czasie oraz miejscu. Wystarczy powiedzieć „Ok Google, przypomnij mi”, podać kilka magicznych słów i gotowe! Asystent wykorzystuje domyślny dźwięk powiadomienia o niskim tonie, przez co zdarza się pominąć ważne dla nas wydarzenia. Jeśli jesteś ciekawy jak zmienić dzwonek przypomnienia na inny, dowolnie wybrany dźwięk, skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Wejdź do aplikacji „Google” a następnie w prawym, dolnym rogu ekranu kliknij na „Więcej” (ikona trzech poziomych kropek).
  2. Wejdź w „Ustawienia” i wybierz pozycję „Powiadomienia”.
  3. W opcjach powiadomień kliknij na „Przypomnienia” a następnie przejdź do kategorii „Zaawansowane”.
  4. Przejdź do ustawień dźwięku wybierz inny dzwonek spośród gotowych propozycji. Możesz także całkowicie zrezygnować z dzwonka, wybierając opcję „Brak” lub pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się na Twoim urządzeniu). Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments