Jedna z popularnych drogerii udostępniła swoim klientom mobilną aplikację za pomocą której można dołączyć do klubu Rossmann i mieć szansę dowiadywać się o planowanych akcjach promocyjnych oraz otrzymywać specjalne kody i rabaty zniżkowe. Jeśli jesteś ciekawy jak pobrać aplikację na telefon z systemem Android, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Pobierz aplikację na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „Rossmann”. Następnie po wybraniu z listy programu, który Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
    (w trakcie instalacji zostaniesz poproszony o wybranie opcji płatności. Możesz wybrać ją na tym etapie bądź pominąć ten krok i uzupełnić już po założeniu konta. Pamiętaj, że opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupów).

  2. Po ukończeniu instalacji wróć do głównego pulpitu i uruchom program. Możesz zadecydować czy chcesz zezwolić aplikacji Rossmann na uzyskanie dostępu do informacji o lokalizacji urządzenia. W tym celu kliknij na przycisk „Zezwalaj tylko podczas używania aplikacji”.
  3. Jeśli masz już konto, to możesz zalogować się, podając adres e-mail oraz hasło.
  4. Jeżeli nie masz jeszcze profilu, to załóż konto. Podaj nazwę użytkownika (Twój login), adres e-mail a także hasło (możesz zapisać je w Google).
  5. Zapoznaj się z Regulaminem a następnie zatwierdź chęć założenia profilu, klikając na przycisk „Załóż konto”.
  6. Na adres mailowy, który podałeś w trakcie rejestracji, zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Sprawdź pocztę i aktywuj konto.
  7. Brawo! Udało się! Prawda, że to łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments