Jeśli w gronie Twoich znajomych znajduje się osoba, która notorycznie spamuje Twoją facebookową tablicę, zamieszczając nieistotne posty bądź ma poglądy, z którymi się nie zgadzasz (obraża uczucia Twoje lub innych znajomych pod Twoimi postami), to możesz takiego znajomego zablokować. Jak to zrobić w desktopowej wersji Facebooka?  Łap krótką instrukcję krok po kroku. To co, zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową. W naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome ale w Twoim przypadku może to być również Microsoft Edge, Internet Explorer, Firefox czy też Opera. Typ wybranej przeglądarki nie ma znaczenia i poszczególne ekrany nie będą się miedzy sobą różnić 🙂 Po uruchomieniu przeglądarki, wpisz w pasku adresu: https://www.facebook.com/
  2. Zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail/numer telefonu a także hasło.
  3. Kliknij na ikonę małej strzałki w dół, znajdującej się na pasku menu u góry strony a następnie przejdź do ustawień swojego konta.
  4. Kliknij na opcję „Blokowanie”, która znajduje się w kolumnie po lewej stronie ekranu.
  5. W sekcji „Zarządzaj blokowaniem” wybierz „Zablokuj użytkowników”. Wprowadź imię oraz nazwisko osoby, którą chcesz zablokować i zatwierdź przyciskiem „Zablokuj”. Osoba zablokowana nie będzie mogła oznaczyć Ciebie ani wyświetlić treści publikowanych na Twojej osi czasu.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments