Asystent Google to nie tylko narzędzie, które znajduje informacje w sieci i pomaga w codziennych zadaniach. To spersonalizowany pomocnik każdego użytkownika, który potrafi wyłapać kontekst wypowiedzi (tak jak w interakcjach międzyludzkich). Niektórzy nawet uważają, że Asystent Google to nasza technologiczna przyszłość. Niestety nie każdy jest jego fanem i są osoby, które szukają sposobu aby pozbyć się go ze swojego smartfona. Jeśli i Ty należysz do tej grupy i chciałbyś całkowicie wyłączyć Asystenta na swoim telefonie, to skorzystaj z naszej dzisiejszej porady. Zapraszamy!

Jak całkowicie wyłączyć Asystenta?

  1. Wejdź do aplikacji „Google” a następnie w prawym, dolnym rogu ekranu kliknij na „Więcej” (ikona trzech poziomych kropek).
  2. Wejdź w „Ustawienia” i wybierz pozycję „Asystent Google”.
  3. Kliknij na zakładkę „Asystent” a następnie przejdź do sekcji „Urządzenia z Asystentem” i wskaż swój telefon.
  4. W obszarze „Asystent Google” ustaw suwak w pozycji nieaktywnej, przesuwając go w lewą stronę. Ten zabieg sprawi, że Asystent nie wyświetli się za pomocą przycisku głównego ani poprzez polecenia głosowe. W zamian za to pojawi się zwykła wyszukiwarka Google z reklamą wyłączonej usługi na dole.

Aby ponownie włączyć Asystenta, wykonaj ponownie powyższe kroki i włącz przełącznik obok Asystenta Google.

Jak wyłączyć Asystenta gdy słuchawki są podłączone do telefonu?

  1. Wejdź do aplikacji „Google” a następnie w prawym, dolnym rogu ekranu kliknij na „Więcej” (ikona trzech poziomych kropek).
  2. Wejdź w „Ustawienia” i wybierz pozycję „Asystent Google”.
  3. Kliknij na zakładkę „Asystent” i przejdź do sekcji „Urządzenia z Asystentem” i wskaż swój telefon.
  4. Wybierz inne ustawienia głośnomówiące i wyłącz przewodowe zestawy słuchawkowe i urządzenia Bluetooth, ustawiając suwaki w pozycji nieaktywnej.

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments