Już od pewnego czasu dostępna jest nowa szata graficzna komputerowej wersji Facebooka. Jest spójna z wyglądem aplikacji mobilnej, która zmian doczekała się dużo wcześniej. Dominuje biały kolor a wszystkie elementy interfejsu są zdecydowanie większe. Zmiany nie przypadły do gustu wszystkim użytkownikom (w dużej mierze to pewnie kwestia przyzwyczajenia).

Chcąc włączyć nowy widok należy po zalogowaniu się do swojego konta, przejść do strony głównej i w prawym górnym rogu kliknąć niewielką strzałkę. Z rozwijanej listy wybieramy opcję „Zacznij korzystać z nowego Facebooka” i gotowe! Możemy także zdecydować się na ciemny lub jasny interfejs.

Znalazłeś się w grupie osób, które nie są zadowolone z nowego designu Facebooka i chciałby wrócić do poprzedniej wersji? Nie ma problemu. Bynajmniej na ten moment można swobodnie przełączać się między nowym a starym wyglądem serwisu społecznościowego. Wystarczy kliknąć na ikonę strzałki w dół a następnie z rozwijanego menu wybrać opcję „Przełącz na klasyczną wersję Facebooka”. I gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hanna
Hanna
2 lat temu

 

Bartłomiej
Bartłomiej
2 lat temu

Jeśli nie mam opcji powrotu wyglądu FB czy jest jednak możliwość by jakoś przywrócić poprzedni wygląd?

Grzegorz
Grzegorz
2 lat temu

Nie mam takiej możliwości powrócić do starego facebuka

Dominik
Dominik
2 lat temu

Witam. Czy ktokolwiek posiada informacje jak wrócić do starej wersji fb ? Po rozwinięciu menu nie ma opcji przełączenia do klasycznej wersji.

Izabela
Izabela
2 lat temu

Ja również nie mam funkcji przełączenia na klasyczną wersję fb. Pisałam już kilka razy z panelu pomocy , prosząc o pomoc i wskazówki, jak powrócić do klasycznej , poprzedniej wersji , jak dotąd bez odpowiedzi.

Czesław
Czesław
2 lat temu

Tylko jak znaleźć ikonkę strzałki w dół na tablecie?

Bożka
Bożka
2 lat temu

w moim menu po rozwinięciu nie ma opcji przełączenia na klasyczna stornę Facebooka