
Już od pewnego czasu dostępna jest nowa szata graficzna komputerowej wersji Facebooka. Jest spójna z wyglądem aplikacji mobilnej, która zmian doczekała się dużo wcześniej. Dominuje biały kolor a wszystkie elementy interfejsu są zdecydowanie większe. Zmiany nie przypadły do gustu wszystkim użytkownikom (w dużej mierze to pewnie kwestia przyzwyczajenia).
Chcąc włączyć nowy widok należy po zalogowaniu się do swojego konta, przejść do strony głównej i w prawym górnym rogu kliknąć niewielką strzałkę. Z rozwijanej listy wybieramy opcję „Zacznij korzystać z nowego Facebooka” i gotowe! Możemy także zdecydować się na ciemny lub jasny interfejs.
Znalazłeś się w grupie osób, które nie są zadowolone z nowego designu Facebooka i chciałby wrócić do poprzedniej wersji? Nie ma problemu. Bynajmniej na ten moment można swobodnie przełączać się między nowym a starym wyglądem serwisu społecznościowego. Wystarczy kliknąć na ikonę strzałki w dół a następnie z rozwijanego menu wybrać opcję „Przełącz na klasyczną wersję Facebooka”. I gotowe!
Pytania?
Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!
Jeśli nie mam opcji powrotu wyglądu FB czy jest jednak możliwość by jakoś przywrócić poprzedni wygląd?
Nie mam takiej możliwości powrócić do starego facebuka
Witam. Czy ktokolwiek posiada informacje jak wrócić do starej wersji fb ? Po rozwinięciu menu nie ma opcji przełączenia do klasycznej wersji.
Ja również nie mam funkcji przełączenia na klasyczną wersję fb. Pisałam już kilka razy z panelu pomocy , prosząc o pomoc i wskazówki, jak powrócić do klasycznej , poprzedniej wersji , jak dotąd bez odpowiedzi.
Tylko jak znaleźć ikonkę strzałki w dół na tablecie?
w moim menu po rozwinięciu nie ma opcji przełączenia na klasyczna stornę Facebooka