Już od pewnego czasu dostępna jest nowa szata graficzna komputerowej wersji Facebooka. Jest spójna z wyglądem aplikacji mobilnej, która zmian doczekała się dużo wcześniej. Dominuje biały kolor a wszystkie elementy interfejsu są zdecydowanie większe. Zmiany nie przypadły do gustu wszystkim użytkownikom (w dużej mierze to pewnie kwestia przyzwyczajenia).

Chcąc włączyć nowy widok należy po zalogowaniu się do swojego konta, przejść do strony głównej i w prawym górnym rogu kliknąć niewielką strzałkę. Z rozwijanej listy wybieramy opcję „Zacznij korzystać z nowego Facebooka” i gotowe! Możemy także zdecydować się na ciemny lub jasny interfejs.

Znalazłeś się w grupie osób, które nie są zadowolone z nowego designu Facebooka i chciałby wrócić do poprzedniej wersji? Nie ma problemu. Bynajmniej na ten moment można swobodnie przełączać się między nowym a starym wyglądem serwisu społecznościowego. Wystarczy kliknąć na ikonę strzałki w dół a następnie z rozwijanego menu wybrać opcję „Przełącz na klasyczną wersję Facebooka”. I gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bożka
Bożka
1 miesiąc temu

w moim menu po rozwinięciu nie ma opcji przełączenia na klasyczna stornę Facebooka

Karolina
Karolina
Odpowiedz do  Bożka
1 miesiąc temu

Mam ten sam problem. Wiem, że można powrócić do poprzedniej wersji, bo zrobiłam to w momencie, kiedy mojej mamie się przełączyło na nowy wygląd. Ja u siebie niestety nie mam tej opcji 🙁

Czesław
Czesław
1 miesiąc temu

Tylko jak znaleźć ikonkę strzałki w dół na tablecie?

Izabela
Izabela
1 miesiąc temu

Ja również nie mam funkcji przełączenia na klasyczną wersję fb. Pisałam już kilka razy z panelu pomocy , prosząc o pomoc i wskazówki, jak powrócić do klasycznej , poprzedniej wersji , jak dotąd bez odpowiedzi.

Dominik
Dominik
1 miesiąc temu

Witam. Czy ktokolwiek posiada informacje jak wrócić do starej wersji fb ? Po rozwinięciu menu nie ma opcji przełączenia do klasycznej wersji.

Grzegorz
Grzegorz
1 miesiąc temu

Nie mam takiej możliwości powrócić do starego facebuka

Bartłomiej
Bartłomiej
25 dni temu

Jeśli nie mam opcji powrotu wyglądu FB czy jest jednak możliwość by jakoś przywrócić poprzedni wygląd?

Ania
Ania
Odpowiedz do  Bartłomiej
22 dni temu

W przeglądarce Edge nie można przełączyć na poprzednią wersję. Na Chrome przełączyć można bez problemu, tylko ciekawe jak długo