Twoja szafa pęka w szwach? Jeśli tak to chyba pora na małą rewolucję modową! Przechowywanie niepasujących już ubrań nie ma przecież najmniejszego sensu – po co zapychać nimi garderobę? Będziesz potrzebować narzędzia, które pomoże Tobie w odnalezieniu miejsca w modowym świecie. Aplikacja VINTED może okazać się idealnym rozwiązaniem. Daj swoim ubraniom drugie życie, sprzedając je innym użytkownikom. Przekonaj się sam jak fajny może być second-hand – przecież dobrej jakości ubrania wcale nie muszą kosztować fortuny? Jesteś ciekawy jak działa program? Chcesz dołączyć to milionów użytkowników? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Jak sprzedać przedmiot za pomocą aplikacji VINTED?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „VINTED”. Następnie po wybraniu z listy programu, który Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom program.
  3. Zaloguj się do swojego konta poprzez Facebooka (jeśli posiadasz konto w tym serwisie społecznościowym), konto Google lub podając swój adres e-mail oraz hasło (możesz skorzystać z sugerowanego hasła, które Chrome zapisze na Twoim koncie Google – więcej na ten temat pod LINKIEM bądź utworzyć swoje własne).
  4. Jeśli nie posiadasz jeszcze profilu, zarejestruj się. Rejestracja pozwoli kupować, sprzedawać oraz przeglądać przedmioty w aplikacji. Podaj imię i nazwisko, nazwę użytkownika a także adres e-mail oraz hasło. Rejestrując się potwierdzasz, że przeczytałeś i zaakceptowałeś Regulamin, Politykę Prywatności oraz, że masz ukończone 18 lat.
  5. Możesz zacząć zmieniać swoją garderobę ? Chcesz pozbyć się zalegającej w szafie bluzki lub sukienki? Nic trudnego. Kliknij na ikonę plusa, znajdującą się w dolny pasku menu. Możesz wybrać zdjęcie zapisane w galerii telefonu lub zrobić nowe. Zezwól aplikacji na dostęp do zdjęć, multimediów, plików oraz do aparatu fotograficznego.
  6. Uzupełnij informacje o sprzedawanym przedmiocie. Dodaj czytelny tytuł (typ ubrania, kolor, markę oraz stan) oraz opis oferty (wymiary przedmiotu, informacje na temat materiału, wskaż ewentualne wady lub mankamenty a także użyj odpowiednich hasztagów (#) np. #spódnica, #spodnie itd.). Pamiętaj, że im więcej informacji podasz w swoim ogłoszeniu tym większa szansa na powodzenie transakcji!
  7. Wskaż kategorię (kobiety, mężczyźni, dzieci), markę, stan (nowe z metkami, nowe, idealny – noszony ale w świetnym stanie, bardzo dobry – małe wady pokazane na zdjęciu i w opisie, dobry – istotne wady wskazane w ofercie) a także cenę sprzedaży.
  8. Możesz także zasygnalizować innym użytkownikom Vinted, że jesteś gotów na wymianę produktów. Wystarczy wówczas zaznaczyć przy dodawaniu ogłoszenia pole „Chcę to wymienić”. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule klikając w LINK.
  9. Zatwierdź ogłoszenie klikając na przycisk „Dodaj”. Teraz każdy zainteresowany Twoim produktem może się z Tobą skontaktować pisząc do Ciebie prywatną wiadomość. Sprawdzaj zatem na bieżącą swoją skrzynkę, klikając na ikonę koperty w menu u dołu strony.

Więcej

https://www.vinted.pl/app

https://www.vinted.pl/help

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments