Chciałbyś szybko przekazać otrzymaną / wysłaną wiadomość Signal do swojego znajomego, ale ten akurat nie ma zainstalowanego komunikatora bądź wogóle z niego nie korzysta? Nie musisz przepisywać ręcznie tekstu, wystarczy, że go skopiujesz. Jak się do tego zabrać? O tym w dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj komunikator Signal;
  2. Z dostępnych konwersacji, wybierz czat, z którego chcesz skopiować treść;
  3. Jeśli chcesz skopiować odebraną lub wysłaną przez siebie treść, to wystarczy, że dotkniesz i przytrzymasz wiadomość (pojawi się lista z dostępnymi reakcjami w postaci emoji);
     
  4. Aby skorzystać z opcji kopiowania, kliknij na ikonę dwóch prostokątów, która pojawi się w pasku menu u góry strony;
  5. Jeśli chcesz skopiować kilka wiadomości jednocześnie, to dotknij i przytrzymaj pierwszą wiadomość, kliknij na ikonę hamburgera z trzema kropkami, która pojawi się w pasku menu u góry strony a następnie zaznacz pozostałe wiadomości (zostaną podświetlone na niebiesko). Na koniec skopiuj wybrane treści, klikając na ikonę dwóch prostokątów;
  6. Gotowe! Teraz tak skopiowaną treść możesz wkleić do wiadomości SMS, wysłać poprzez Messengera, Signal, czy maila. Decyzja należy do Ciebie ?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments