Chcesz wyróżnić szczególnie istotne dla Ciebie wiadomości, zdjęcia czy filmy przesłane za pomocą WhatsApp? Oznacz takie widomości gwiazdką! Dzięki temu nie będziesz musiał przeszukiwać całej korespondencji z wybranym znajomym i szybciej znajdziesz ważne dla Ciebie treści. Jeśli jesteś ciekawy gdzie szukać wspomnianej opcji, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  2. Z dostępnych konwersacji, wybierz tę rozmowę, dla której chcesz przeszukać wszystkie przesłane i otrzymane treści;
  3. Jeśli chcesz wyróżnić wybraną wiadomość, to wystarczy, że dotkniesz i przytrzymasz jej treść (zostanie zaznaczona na niebiesko), a następnie klikniesz na ikonę gwiazdki – znajduje się w menu u góry strony;
  4. Gotowe! Wszystkie wiadomości, które oznaczyłeś gwiazdką, są zapisane w jednym miejscu. Aby je wyświetlić wystarczy, że wrócisz do głównego pulpitu WhatsApp a następnie klikniesz na ikonę trzech pionowych kropek (prawy, górny róg ekranu) i z menu wybierzesz opcję „Oznaczone gwiazdką”. Jeśli lista wyróżnionych wiadomości jest długa, skorzystaj z paska wyszukiwania (kliknij na ikonę lupy) i wpisz interesującą Ciebie treść.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments