Nie chcesz aby Twoi znajomi lub inni użytkownicy Endomondo (w zależności od ustawień prywatności) widzieli gdzie dokładnie trenujesz? Chciałbyś ukryć mapę z widoczną lokalizacją ale nie wiesz jak to zrobić? Koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Endomondo, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na znajdującą się w pasku menu u dołu strony zakładkę „Więcej” (ikona trzech poziomych kropek).
  3. Przejdź do zakładki „Ustawienia” (ikona zębatego koła).
  4. Kliknij na kategorię „ Centrum Prywatności”.
  5. Aby określić co udostępniasz i komu, kliknij na opcję „Prywatność”.
  6. Rozwiń „Ustawienia zaawansowane” i przejdź do obszaru „Mapa”.
  7. Teraz aby ukryć przed znajomymi widoczną lokalizację treningu (czyli gdzie biegasz, spacerujesz itd.) wystarczy, ze zaznaczysz ostatnią opcję (ikona pojedynczego ludzika).
  8. Zatwierdź swoją decyzję, klikając na przycisk „Zastosuj do wszystkich treningów”.

  9. Pojawi się małe okienko dialogowe. Zdecyduj czy chcesz zastosować wybrane ustawienia do przyszłych treningów czy też do wszystkich (tych już zrealizowanych także).
  10. Gotowe! Od teraz mapę będziesz widzieć tylko Ty a z kolei Twoi znajomi tylko pokonany przez Ciebie dystans, rodzaj treningu czy liczbę spalonych kalorii.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!