Chcesz oglądać film z YouTube w trakcie przeglądania innych kart w Google Chrome? Nic prostszego! Wystarcz włączyć funkcje „Obraz w obrazie”. Wówczas film minimalizuje się do formatu małego odtwarzacza, który można przesuwać w dowolne miejsce na ekranie głównym lub umieścić nad innymi aplikacjami. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z dzisiejszej instrukcji krok po kroku! Zaczynamy!

  1. Uruchamiamy przeglądarkę internetową Google Chrome a następnie w pasku wyszukiwania wpisujemy adres: https://www.youtube.com/
  2. Logujemy się do swojego konta podając login oraz hasło.
  3. Wybieramy film, który chcemy obejrzeć a następnie dwukrotnie klikamy prawym przyciskiem myszy komputerowej w dowolnym miejscu wideo. Za pierwszym razem pojawi się czarne menu (w nic nie klikamy!) i dopiero za drugim, wyświetli się inne okienko, tym razem szare, z którego musimy wybrać opcję „Obraz w obrazie”
  4. W prawym, dolnym rogu ekranu zobaczymy odtwarzacz wideo. Możemy zmienić jego lokalizację lub nawet zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar za pomocą jego ramek.
  5. Niezależnie od tego ile kart będziemy mieć otwartych i co będziemy robić, to film będzie widoczny w miejscu w którym sobie ustawimy (na dole, na górze, itd.)
  6. W dowolnym momencie możemy otworzyć cały film. Wystarczy najechać kursorem myszy na małe wideo i kliknąć ikonę kwadracika ze strzałką o nazwie „Powrót do karty”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments