Prowadzisz stronę, bloga, fanpage na Facebooku? Masz dużo treści do opublikowania? Nie chcesz udostępniać od razu wszystkich postów? Skorzystaj z opcji planowania. Jeśli nie wiesz jak utworzyć post i zaplanować jego publikację na stronie w późniejszym terminie, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. To co, zaczynamy!

  1. Otwieramy przeglądarkę internetową na swoim komputerze i w pasku wyszukiwania wpisujemy adres strony http://www.facebook.pl.
  2. Logujemy się do swojego konta, podając adres e-mail/numer telefonu a także hasło.
  3. Przejdź do swojej strony.
  4. Kliknij na przycisk „Narzędzia do publikowania” znajdujący się w pasku menu u góry strony (klasyczny Facebooku, rys. 1) lub w kolumnie po lewej stronie (nowy Facebook, rys. 2).
  5. Kliknij przycisk „Utwórz”, znajdujący się w prawym górnym rogu (rys. 1 stary Facebook, rys. 2 nowy Facebook).
  6. Utwórz nowy post.
  7. Kliknij na małą strzałkę w dół, znajdującą się przy przycisku „Udostępnij teraz” a następnie z rozwijanej listy wybierz opcję „Zaplanuj”.
  8. Wybierz datę i czas opublikowania posta w przyszłości a następnie zatwierdź klikając na przycisk „Zaplanuj”. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments