Żabka jakiś czas temu udostępniła swoim klientom mobilną aplikację za pomocą której można przeglądać oferty produktowe, zbierać punkty za zakupy i wymieniać je na atrakcyjne nagrody a także korzystać ze specjalnie spersonalizowanych promocji. Dodatkowo za pomocą aplikacji można wyszukiwać znajdujące się w pobliżu sklepy (jeśli wyraziłeś zgodę na udostępnienie lokalizacji). Jeżeli jesteś stałym klientem największej sieci niewielkich sklepów spożywczych w Polsce i nie wiesz jeszcze jak pobrać aplikację na telefon to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zapewniamy, że proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play” (lub Apple Store w przypadku urządzeń z systemem iOS). Otwórz aplikację. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę „Żappka”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program. Jeżeli masz już konto Żappka wystarczy, że klikniesz na przycisk „Zaloguj się” a następnie podasz adres e-mail oraz hasło.
  3. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się, podając imię, adres e-mial oraz hasło (minimum 6 znaków i 1 cyfra). Pamiętaj, że rejestracja oznacza akceptację regulaminu. Jeśli korzystasz z Facebooka możesz połączyć się za pomocą serwisu społecznościowego.
  4. Po założeniu konta otrzymasz swoje pierwsze żappsy 🙂
  5. Zezwól aplikacji na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia. Pozwoli to na wyświetlenie mapy ze sklepami Żabki w Twojej okolicy. Kliknij na ikonę ludzika (prawy, górny róg ekranu) i po rozwinięciu menu przejdź do zakładki „Sklepy Żabka”. Wskaż swój ulubiony sklep a po chwili pojawi się informacja z jego lokalizacją i godzinami otwarcia. Możesz włączyć nawigację, korzystając z Map Google aby dotrzeć do konkretnego sklepu.
  6. Zacznij zbierać żappsy. Wystarczy, że zrobisz zakupy, zeskanujesz kod z aplikacji, który znajdziesz klikając na ikonę(prawym, górny róg ekranu) i pokaż go kasjerowi. Każda złotówka to 4 żappsy 🙂

  7. Będą czekać na Ciebie specjalnie spersonalizowane promocje czy też rabaty do -50% (tylko dla stałych użytkowników aplikacji). Aby skorzystać z promocji, w dowolnym momencie skanowania produktów zeskanuj także swój kod kreskowy (ID klienta) w aplikacji. Dostępne promocje naliczą się automatycznie.
  8. Zgromadzone żappsy możesz wymienić na nagrody. Aby je zobaczyć wystarczy, że klikniesz ikonę ludzika (prawy, górny róg ekranu) i po rozwinięciu menu przejdź do zakładki „Kupony”. Każdy kupon możesz aktywować dopiero wtedy gdy posiadasz odpowiednią ilość żappsów. Po aktywacji kuponu będziesz mógł odebrać nagrodę (w trakcie kolejnych zakupów).

Czy wraz z następnymi aktualizacjami, Żappka będzie wzbogacana o kolejne funkcje? Co sądzisz o aplikacji?

Więcej

https://www.zabka.pl/aplikacja-zappka

https://play.google.com/store/apps/

Pytania?

W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji. Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments