Nie musisz wysyłać osobnych, tych samych wiadomości do kilku osób – wystarczy utworzyć grupę. Masowa wysyłka SMS to sprawdzony sposób na komunikację z szerokim gronem odbiorców.Jeżeli nie wiesz jak wysłać grupową wiadomość tekstową to koniecznie zapoznaj się z naszą krótką instrukcją krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Otwórz aplikację „Wiadomości” na swoim telefonie z Android.
  2. Kliknij na niebieski przycisk „Rozpocznij czat”, znajdujący się w prawym, dolnym rogu ekranu.
  3. W pasku wyszukiwania u góry strony, wpisz imiona, nazwiska lub numery telefonów osób, do których chcesz wysłać wiadomość SMS. Zatwierdź, klikając na ikonę czarnej strzałki.
  4. Możesz opcjonalnie podać nazwę grupy (będzie ona widoczna tylko dla Ciebie). Przejdź dalej, klikając na czarną strzałkę (prawy, górny róg ekranu).
  5. Gotowe! Teraz możesz napisać wiadomość. Każdy z adresatów otrzyma od Ciebie wiadomość SMS. Odpowiedzi będą pojawiać się w oddzielnych rozmowach.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments