Twój numer telefonu jest wciąż zajęty lub niedostępny? Twoi znajomi nie mogą się z Tobą skontaktować? Skorzystaj z opcji przekazywania połączeń pod inny, wskazany przez Ciebie w ustawieniach numer telefonu lub do poczty głosowej. Jeśli jesteś ciekawy jak skonfigurować przekazywanie połączeń, wykonaj następujące czynności! Zapraszamy do lektury!

  1. Uruchom aplikację  „Telefon” na swoim telefonie z Android a następnie kliknij na ikonę , znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu. Z menu wybierz „Ustawienia”
  2. W ustawieniach połączeń kliknij na opcję „Więcej ustawień” a następnie wyszukaj funkcji „Przekazywanie połączeń” (w niektórych modelach telefonu funkcja ta może być dostępna na głównej liście ustawień)
  3. W zakładce „Przekazywanie połączeń” kliknij na „Połączenia głosowe”. Teraz możesz określić jak ma działać przekierowywanie połączeń w konkretnych sytuacjach. Aby przekierować wszystkie połączenia przychodzące na inny numer, skorzystaj z pierwszej opcji „Zawsze przekazuj”. Wpisz numer telefonu, na który chcesz przekierować połączenia. Numer poczty głosowej ustawiony jest  zazwyczaj domyślnie w sytuacji gdy nie odbierasz telefonu, gdy numer jest zajęty lub gdy jesteś poza zasięgiem. Gotowe. Prawda, że to łatwe? 🙂

Oczywiście umiejscowienie opcji przekierowywania połączeń może się różnić w zależności od posiadanego telefonu. W niektórych modelach funkcji tej musisz szukać w „Ustawieniach” klikając na zakładkę „Moje urządzenia” a następnie wybierając „Połączenia”. Przekierowanie połączeń znajdziesz w dodatkowych ustawieniach. Dalej wszystko wygląd tak jak w opisanych powyżej punktach.

Więcej

https://www.download.net.pl/jak-wlaczyc-przekierowywanie-polaczen-w-androidzie-i-iphone/n/12512/

Pytania?

Masz pytanie? Napisz do nas korzystając z pola komentarzy poniżej lub skorzystaj z sekcji MAM PYTANIE. Chętnie pomożemy!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments