iphone ekran

Niektóre aplikacje czy też zdjęcia można używać i oglądać w trybie pionowym bądź poziomym. Jeżeli chcesz o tym decydować to dobrze, że nas odwiedziłeś. Pokażemy Ci jak łatwo obracać ekran telefonu iPhone.  Sprawa jest bardzo prosta. Sprawdź jakie masz ustawienia na swoim telefonie.

  1. Uruchamiamy centrum sterowania. Wystarczy przesunąć ekran palcem w górę od dolnej krawędzi. Jeżeli na pasku widać ikonę oznacza to, że na Twoim urządzeniu włączone jest obracanie ekranu.
  2. Jeżeli po otwarciu centrum sterowania widzisz ikonkę  oznacza to, że wyłączona jest możliwość obracania ekranu. Wówczas jeżeli chcesz ją włączyć po prostu kliknij na czerwoną kłódkę.

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z obracaniem ekranu na swoim telefonie lub też znalazłeś niesamowity sposób jak zrobić to jeszcze łatwiej – daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments