Strona główna internet Jak łatwo nadać przesyłkę pobraniową inPost?

Jak łatwo nadać przesyłkę pobraniową inPost?

20
11380

Przesyłka pobraniowa to coraz częściej stosowane rozwiązanie, polegające na tym, że kurier otrzymuje pieniądze od odbiorcy w momencie dostarczenia paczki. Wysokość pobranej przez kuriera należności określasz sam w trakcie składania zamówienia. Jeśli jesteś zmuszony do wysłania paczki właśnie w taki sposób to warto skorzystać z oferty InPostu. Nadawanie przesyłek jest niezwykle proste. Wystarczy założyć konto w MANAGERZE PACZEK. Potrwa to wszystko dosłownie kilka minut i co ważne nic nie kosztuje. Potem możesz spokojnie i do woli, w zaciszu własnego mieszkania nadawać przesyłki. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Otwórz przeglądarkę internetową a następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres: https://manager.paczkomaty.pl/register.
  2. Załóż swoje konto. Uzupełnij dane, podając m.in. adres e-mail, numer telefonu oraz preferowany paczkomat, w którym będziesz nadawać przesyłki. Zakończ klikając „ZAREJESTRUJ SIĘ”.
  3. Po zakończeniu rejestracji otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę mailową z informacjami dotyczącymi aktywacji konta.
  4. Zaloguj się do swojej skrzynki e-mail. Otwórz wiadomość od inPost i aktywuj konto.
  5. Zaloguj się do swojego Managera Paczek, korzystając ze strony internetowej HTTPS://MANAGER.PACZKOMATY.PL/ZALOGUJ
  6. Wysłanie przesyłki paczkomatowej pobraniowej wymaga dodatkowo podania numeru konta bankowego na które będą trafiały środki uzyskane z pobrań.
  7. Doładuj swoje konto prepaid w Managerze Paczek. Wejdź do zakładki „Płatności” i wybierz opcję „Doładuj konto”. Możesz to zrobić na dwa sposoby: wybierając wartość i ilość poszczególnych produktów z widocznej listy bądź też wpisując dowolną kwotę w polu „Cena” (prawy, dolny róg strony).
  8. Przygotuj swoją przesyłkę. Pierwszym krokiem jest nadanie etykiety. Stworzysz ją klikając w zakładkę „Wyślij Przesyłki”. Wypełnij formularz podając adres mailowy oraz numer telefonu odbiorcy, rozmiar paczki, rodzaj przesyłki (paczkomat, kurier), sposób nadania a także miejsce odbioru przesyłki. Jeśli produkt, który wysyłasz jest wartościowy i boisz się, że w trakcie dostawy może ulec zniszczeniu, ubezpiecz go. Na koniec podaj wartość pobraniową i kliknij na przycisk „Opłać, wydrukuj, wyślij” lub „Przygotuj” jeśli nie chcesz w danym momencie opłacać etykiety.
  9. Zostaniesz poinformowany o koszcie przesyłki. Etykietę opłacisz ze środków posiadanych na swoim koncie inPost. Z Twojego konta w Managerze Paczek zostanie pobrana automatycznie kwota za nadanie etykiety. Gotową etykietę wydrukuj i naklej na opakowanie swojej paczki.
  10. Tak przygotowaną przesyłkę nadaj w paczkomacie, który podałeś przy rejestracji swojego konta. Zeskanuj numer paczki oraz wpisz kod nadania z etykiety. Otworzy się skrytka, do której włóż przesyłkę. Gotowe!

Płatność kuriera za pobraniem można uregulować zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Większość paczkomatów wyposażona jest w terminale płatnicze, dzięki czemu adresat paczki ureguluje należność kartą. Po wpisaniu numeru telefonu oraz otrzymanego kodu, można opłacić paczkę. W przypadku braku środków na karcie odbiorca może zapłacić w lokalnym punkcie obsługującym Paczkomat.

Czas zwrotu pobrania uzależniony jest od wybranej firmy kurierskiej. W przypadku Inpost termin zwrotu pobrań to maksymalnie 7 dni kalendarzowych po dacie doręczenia przesyłki.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
20 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
3 miesięcy temu

doctoral dissertation help history https://helpon-doctoral-dissertations.net/

trackback
3 miesięcy temu

cheap dissertation writing service https://dissertations-writing.org/

trackback
3 miesięcy temu

custom dissertation writing help https://help-with-dissertations.com/

trackback
3 miesięcy temu

master’s degree dissertation https://dissertationwriting-service.com/

trackback
3 miesięcy temu

custom dissertation writing service 2019 https://buydissertationhelp.com/

trackback
3 miesięcy temu
trackback
3 miesięcy temu
trackback
3 miesięcy temu

charlestown slots https://411slotmachine.com/

trackback
3 miesięcy temu

grand win casino slots https://download-slot-machines.com/

trackback
3 miesięcy temu

caesars free slots 777 https://slotmachinesforum.net/

trackback
3 miesięcy temu
trackback
3 miesięcy temu

american buffalo slots https://pennyslotmachines.org/

trackback
3 miesięcy temu
trackback
4 miesięcy temu

anonymous gay chat https://gay-buddies.com/

trackback
4 miesięcy temu

gay video chat sites realty to dirtyrouletty https://gaytgpost.com/

trackback
4 miesięcy temu

gay dad dating game https://gaypridee.com/

trackback
4 miesięcy temu

3calculators

Łukasz
Łukasz
8 miesięcy temu

Dostałem etykietę do wydrukowania ale nie mam gdzie tego zrobić a muszę nadać jeszcze dzisiaj paczkę za pobraniem paczkomat- kurier na adres. Czy mogę nadać bez etykiety a kurier będzie miał ze sobą etykietę ?

Józek
Józek
1 rok temu

Wszystko zrobiłem tak jak jest napisane wydrukowałem etykietę , chciałem zeskanować etykietę w paczkomacie a tutaj nic nie dzieje tak jakby paczkomat nie rozpoznawał etykiety , muśiałem dopiero wpisać kod z etykiety i poszło .