waze, android auto

Jeżeli jesteś już po naszym ostatnim artykule Jak łatwo zainstalować aplikację Waze na telefon z Android i nadal zastanawiasz się czy to był dobry wybór, dziś rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. W dzisiejszym artykule przedstawimy Tobie kilka powodów dla których warto korzystać z nawigacji Waze. Zaczynamy!

Waze polega na dzieleniu się wspólnym dobrem. Dlaczego warto dołączyć do grupy Wazerów? Oprócz takich kwestii jak:

  • brak konieczności posiadania konta Google,
  • darmowy dostęp w AppStore bądź Sklepie Google,
  • przejrzystość i prostota w obsłudze,
  • automatyczna zmiana trasy w zależności od warunków na drodze,
  • możliwość dodania punktów pośrednich do trasy,
  • możliwość dodania znajomych z Facebooka i kontaktów,
  • możliwość ustawienia przypomnienia, aby nie zostawić z tyłu cennego pasażera ( nie zapomnij o dziecku w samochodzie),
  • możliwość otrzymywania punktów za to co robimy dla społeczności Wazerów ( inni użytkownicy mogą nam podziękować za zgłaszanie niebezpieczeństw, za co otrzymujemy bonusowe punkty).

Jest jeszcze kilka istotnych funkcji na które powinieneś zwrócić uwagę!

MOŻLIWOŚĆ WYSYŁANIA OSTRZEŻEŃ O ZAGROŻENIACH NA DRODZE

Tutaj lista jest dość długa. Począwszy o wypadków, poprzez policję, korki, stłuczki czy też ostrzeżenia o różnych niebezpieczeństwach napotkanych na drodze w trakcie podróży. Społeczność Waze’owa zgłasza także takie rzeczy jak zepsute samochody na poboczach, podejrzane przeszkody czy też zamknięte ulice. Wystarczy, że klikniesz na ikonę znajdującą się w prawym, dolnym rogu włączonej aplikacji i poinformujesz innych kierowców o zdarzeniach na drodze.

CIĄGŁE UAKTUALNIENIE MAPY WAZE

Mapy są ciągle edytowane i aktualizowane przez edytorów ze społeczności Waze. Dzięki temu wszędzie dojedziesz na czas i nie utkniesz w ślepym zaułku.

WYSŁANIE DRUGIEJ OSOBIE NASZEGO ETA ( SPODZIEWANEGO CZASU PRZYBYCIA)

Ta funkcja wymaga od nas udostępnienia aplikacji kontaktów. Jeżeli Twoi bliscy i znajomi korzystają także z nawigacji Waze, warto wziąć taką opcję pod uwagę. Możesz wówczas wysyłać postępy trasy i szacowany czas dojazdu do tych, z którymi jedziesz się spotkać. Jeżeli jesteś już w trasie wystarczy, że klikniesz na ikonę i wybierzesz z listy osobę, którą chcesz poinformować o swoim przyjeździe.

MOŻLIWOŚĆ ZNALEZIENIA NIEZBĘDNYCH MIEJSC W TRAKCIE PODRÓŻY SAMOCHODOWEJ

Chcesz znaleźć najbliższy parking, restaurację, hotel, szpital bądź stację benzynową? Nic prostszego. Wystarczy, że wybierzesz ikonę lupki znajdującej się w lewym, dolnym rogu aplikacji i klikniesz pole „Szukaj”. Wówczas wyświetlą się różne kategorie. Możesz także znaleźć najtańszą stację benzynową wzdłuż Twojej trasy dzięki udostępnionym przez społeczność cenom paliw. Poprzez zgłaszanie cen w czasie tankowania, kierowcy Waze zawsze mogą trochę zaoszczędzić na paliwie.

NAWIGACJA GŁOSOWA ZAKRĘT PO ZAKRĘCIE

Wszystkie proponowane trasy są dobrze dobrane, czasy dojazdu są rzeczywiste a mapy bardzo przejrzyste.

Przechytrzmy korki i wspólnymi siłami stwórzmy silną grupę osób, która każdego dnia będzie wskazywać najlepszą drogę do pracy i z powrotem! Dzięki temu zaoszczędzimy czas i pieniądze.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze&hl=pl

https://imagazine.pl/2015/12/16/oto-dlaczego-uzywam-nawigacji-waze/

https://www.waze.com/pl/

Pytania?

Jeżeli masz problem w obsłudze aplikacji nawigacyjnej Waze bądź pytania odnośnie jej użytkowania? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments