Pewnie nie raz słyszałeś jakąś fajną piosenkę i nie miałeś zielonego pojęcia jaki jest jej tytuł lub kto ją wykonuje. Aby uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji, skorzystaj z aplikacji do rozpoznawania muzyki. Z dzisiejszej instrukcji dowiesz się jak łatwo zainstalować SoundHound na telefonie z Android. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie odszukujemy „Sklep Play” (lub Apple Store w przypadku urządzeń z systemem iOS). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę „SoundHound” a następnie po wybraniu z listy programu, który Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program.
  3. Zezwól aplikacji SoundHound na nagrywanie dźwięku.
  4. Kliknij na pomarańczowo-czarną ikonę pośrodku ekranu aby rozpocząć wyszukiwanie i identyfikowanie utworu muzycznego.
  5. Nie musisz długo czekać. Po chwili otrzymujesz tytuł, wykonawcę, link do YouTube czy Spotify (wystarczy kliknąć na ikonę trzech kropek) a także tekst (dotknij ikony pogrubionej kreski i przesuń palcem do góry strony) .
  6. Wszystkie odkryte utwory i teksty zostaną zachowane w Twojej osobistej historii.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments