Chciałbyś zaktualizować wagę w aplikacji Map My Run a przy okazji dodać swój wzrost, tak aby po odbytych treningach prawidłowo wyliczała się liczba spalonych kalorii? Jeśli nie wiesz gdzie szukać rozwiązania to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych programów znajdź i uruchom MapMyRun a następnie zaloguj się do swojego konta (jeżeli jeszcze nie masz pobranej aplikacji na swoim telefonie to zapraszamy do lektury naszego artykułu: MapMyRun – alternatywa dla Endomondo. Jak przenieść treningi?);
     
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w lewym ,górnym rogu ekranu;
  3. Przejdź do swojego profilu, klikając na swoje imię i nazwisko (zaraz przy zdjęciu profilowym/awatarze);
  4. Aby edytować swoje dane profilowe, kliknij na ikonę ołówka (prawy, górny róg ekranu);
  5. Przewiń stronę na sam dół. Możesz teraz dodać wzrost a także zaktualizować swoją wagę. Pamiętaj, że są to dane potrzebne do obliczenia ilości spalanych przez Ciebie kalorii. Wszystkie naniesione poprawki zatwierdź, klikając kolejno na przycisk „OK” a następnie na ikonę „ptaszka” (prawy, górny róg ekranu).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments