Dodanie strony internetowej do przeczytania w Google Chrome na iPhone może być korzystne z kilku powodów. Przede wszystkim pozwala na łatwy dostęp do interesującej nas treści bez konieczności przeglądania całej strony internetowej. Zapisanie artykułu lub posta na później pozwala na skoncentrowanie się na innych zadaniach w tym czasie, a następnie powrócenie do treści, gdy mamy więcej czasu.

Dodatkowo, przeczytanie artykułu lub posta w trybie offline jest możliwe po dodaniu go do przeczytania w Google Chrome. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą czytać interesujące ich treści w miejscach bez dostępu do sieci, jak np. w podróży.

Ostatecznie, dodanie strony do przeczytania w Google Chrome na iPhone pozwala na zorganizowanie swojego czasu i treści w sposób bardziej efektywny i wygodny dla nas.

Aby dodać stronę internetową do przeczytania w Google Chrome na iPhone, wykonaj poniższe kroki.

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu iPhone 13Pro. System – iOS 16.3

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome na swoim telefonie iPhone;
  2. W pasku wyszukiwania wpisz stronę internetową, którą chcesz dodać do przeczytania;
  3. Kliknij na ikonę „Udostępnij” znajdującą się na pasku narzędzi przeglądarki;
  4. Wybierz opcję „Dodaj do listy do przeczytania”;
  5. Strona internetowa zostanie automatycznie dodana do listy „Do przeczytania” w przeglądarce Chrome;
  6. Aby wyświetlić listę stron do przeczytania, kliknij na ikonę trzech kropek w prawym, dolnym rogu przeglądarki Chrome, a następnie wybierz opcję „Do przeczytania”;
  7. Wybierz stronę, którą chcesz przeczytać, aby otworzyć ją w przeglądarce Chrome.

 

Pytania?

Dokładamy starań aby pomóc w możliwie przystępny sposób, ale musimy pamiętać iż rozwiązania technologiczne zmieniają się bardzo szybko. Tak więc, jeżeli spróbowałeś/aś postępować zgodnie z naszym poradnikiem a problem nadal występuje. Być może potrzebujesz dodatkowych wskazówek… lub zauważyłeś/aś, że instrukcja nie jest już aktualna i wymaga odświeżenia? Daj nam znać! Skorzystaj z jednej z dostępnych z opcji: skomentuj w polu poniżej lub wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza MAM PYTANIE

Komentuj Napisz do nas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments