aplikacja blix

Aktualne gazetki promocyjne w jednym miejscu! To wszystko dzięki aplikacji BLIX. Dzięki niej będziesz na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami swoich ulubionych sklepów. Łatwo wyszukasz tanie produkty a dzięki możliwości utworzenia listy zakupów, o niczym nie zapomnisz. Dodatkowo możesz przechowywać wszystkie swoje karty lojalnościowe w jednym miejscu i mieć je zawsze pod ręką. Jeśli chciałbyś przeglądać gazetki na swoim telefonie i marzysz o tym aby pozbyć się plastikowych kart i stworzyć swój wirtualny portfel, zapraszamy do lektury dzisiejszego artykułu.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchom aplikację. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Blix. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wróć do głównego pulpitu i uruchom aplikację.
  2. Brawo! Możesz rozpocząć korzystanie z BLIX zaraz po pobraniu aplikacji. Na samym początku zostaniesz poinformowany o aktualizacji zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych. Zapoznaj się z treścią.
  3. Możesz przeglądać gazetki promocyjne różnych sklepów np. Auchan, Biedronka, 4F, Aldi, CCC, Empik, Hebe itd. Klikając na daną sieć zobaczysz listę gazetek z okazjami tygodnia czy też weekendowymi promocjami. Przy każdej gazetce będzie wyświetlona data obowiązywania danej oferty.
  4. Możesz wybrać kartę spośród gotowych kart lojalnościowych lub dodać swoją klikając na ikonę + znajdującą się w prawym, dolnym rogu ekranu.
  5. Umieść swoją kartę przed aparatem aby zeskanować kod kreskowy. Aby to zrobić, zezwól aplikacji Blix na robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Wpisz nazwę karty a następnie kliknij „Dodaj kartę”. Skanery w niektórych sklepach mogą nie odczytać kodów z wyświetlaczy smartfonów dlatego poproś aby przy kasie wpisano ręcznie numer karty lojalnościowej.
  6. Możesz tworzyć listę zakupów. Kliknij na + i zacznij dodawać produkty, wybierając je z listy proponowanych towarów lub skorzystaj z wyszukiwarki. Każdy wybór zatwierdź klikając przycisk „Dodaj”. Na głównej stronie listy zakupów wyświetlą się Twoje  produkty. Przy każdym z nich będziesz miał listę sklepów, które aktualnie oferują jakąś promocję związaną z takim produktem, ale również konkretne strony z gazetek.

Planowanie zakupów jeszcze nigdy nie było takie łatwe! 🙂 Przekonaj się o tym na własnej skórze pobierając aplikację na swój telefon. Daj znać czy Wam także przypadła do gustu 🙂

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gazetki.gazetki&hl=en

https://blix.pl/

Pytania?

Potrzebujesz naszej pomocy? Wskazówki? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments