Pewnie niejednokrotnie miałeś taką sytuację, że szukając jakiegoś słowa w wyszukiwarce Google Chrome, otrzymywałeś w wynikach propozycje różnych stron internetowych, po przejściu do których okazywało się, że jest tam tyle treści, że nie jesteś w stanie odnaleźć pierwotnie szukanej frazy. Przecież wertowanie strona po stronie to strata czasu. Co zatem można zrobić? Otóż wyszukiwarka Google Chrome daje możliwość szybkiego odnalezienia tego czego szukasz w Internecie, zakładkach czy też w swojej historii przeglądania. Jeśli jesteś ciekawy jak wyszukiwać konkretne słowa lub wyrażenia na stronie internetowej, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome na swoim telefonie z Android.
  2. W pasku wyszukiwania wpisz adres strony internetowej.
  3. Następnie kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  4. Kliknij na opcję „Znajdź na stronie”.
  5. Wpisz w pasku wyszukiwania słowo, które chcesz odnaleźć na stronie a następnie zatwierdź, klikając na ikonę lupki (na klawiaturze).
  6. Pasujące słowa zostaną zaznaczone kolorem. Jeśli wyszukiwana fraza pojawia się w tekście więcej niż raz, wszystkie dostępne opcje odnajdziesz na stronie, używając znaczników na pasku przewijania (strzałka w dół / w górę). Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments