PDF jest najpopularniejszym sposobem elektronicznego zapisu dokumentów. Tego typu pliki nie ograniczają się tylko do tekstu, ale zawierają również grafikę, którą można wyodrębnić. Nie trzeba robić zrzutów ekranu, wklejać ich do programu graficznego i ręcznie wycinać poszczególne fragmenty. Jest zdecydowanie łatwiejszy sposób. Wykorzystamy narzędzie online PDF Tools, które działa ze wszystkimi aktualnymi systemami operacyjnymi i przeglądarkami. Nie musisz pobierać i instalować żadnego oprogramowania. Gotowy? Zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową na swoim komputerze. W naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome  ale w Twoim przypadku może to być również Microsoft Edge, Internet Explorer, Firefox czy też Opera. Następnie wpisz w pasku adresu https://tools.pdf24.org/pl/wyodrebnij-obrazy
  2. Wybierz plik PDF (możesz także zaimportować go z Google Drive, Dropbox), z którego chcesz wyodrębnić obrazy bądź przenieś go do aktywnego pola otoczonego pomarańczową, przerywaną linią. Kliknij przycisk „Wyodrębnij ilustracje.
  3. Pobierz wszystkie obrazy. Wyodrębnione zdjęcia znajdziesz w pliku ZIP. Możesz je teraz zapisać na swoim komputerze.
  4. Brawo! Twoje zdanie zostało przetworzone.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments