Masz znajomego, który notorycznie zasypuje Ciebie niepotrzebnymi wiadomościami na Messengerze? Możesz wyciszyć rozmowę na komunikatorze lub zignorować otrzymywane treści. Decyzja należy do Ciebie. Opcje te pomimo tego, że pełnią podobne funkcje różnią się od siebie. Jeśli jesteś ciekawy co należy zrobić aby wiadomości nie wyświetlały się na liście konwersacji, zapoznaj się z dzisiejszym artykułem.

JAK WYCISZYĆ POWIADOMIENIA O OTRZYMANYCH WIADOMOŚCIACH?

Jeśli nie chcesz aby komunikator Messenger wysyłał powiadomienia dźwiękowe za każdym razem, gdy ktoś napisze do Ciebie wiadomość, skorzystaj z funkcji wyciszenia.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Messenger”. Uruchom komunikator.
  2. Z dostępnych konwersacji, wybierz tę, którą chcesz wyciszyć (wyłączyć powiadomienia). Kliknij na ikonę, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu na następnie wybierz opcję „Wstrzymaj”.
  3. Zdecyduj na jak długo chcesz wyciszyć dźwięki. Do wyboru masz określony przedział czasowy – 15 minut, godzinę, 8, 24 godziny. Możesz także wyciszyć rozmowę do momentu aż zadzwoni ustawiony alarm (budzik) w Twoim telefonie. Po upływie ustawionego czasu komunikator automatycznie wyłączy wybraną opcję.
  4. Gdy wyciszysz wątek, przyszłe wiadomości od konkretnego nadawcy będą nadal pojawiać się w skrzynce odbiorczej Messengera. Zostaną dostarczone po cichu tak aby Tobie w niczym nie przeszkodzić. Obok wyciszonych wiadomości będzie widniała ikona przekreślonego dzwonka.

JAK WŁĄCZYĆ IGNOROWANIE WIADOMOŚCI?

W przypadku ignorowania wiadomości wątek znika z głównej skrzynki odbiorczej Messengera.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Messenger”. Uruchom komunikator.
  2. Z listy rozmów, wybierz tę, którą chcesz zignorować. Kliknij na ikonęa następnie wybierz opcję „Ignoruj wiadomości”.
  3. Nie będziesz powiadamiany o przyszłych treściach/rozmowach a cała konwersacja zostanie przeniesiona do folderu „Inne”. W związku z tym, że zmienił się interfejs Messengera folder ten znalazł swoje nowe miejsce. Przejdź do karty „Czaty”, kliknij na ikonę swojego awatara/zdjęcie profilowe a następnie przejdź do kategorii „Inne”. Wszystkie zignorowane wiadomości będą znajdować się w zakładce „Spam”.

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

guest
18 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mona
Mona
2 lat temu

Jak mogę wrócić do pierwszych wiadomości w konwersacji na messengerze?

Asia
Asia
2 lat temu

Zablokowałam osobę w messenger , po jej odblokowanie chciałabym przeczytać wiadomości, które pisaliśmy ze sobą przed zablokowanie jej.
Czy jest taka możliwość? Gdzie ich szukać? Pojawia mi się okienko jakbym świeżo dodała tą osobę, a starych wiadomości nie ma

Alisha Ross
2 lat temu

Simply desire to say your article is as astounding. The clarity in your post is just great and i can assume you’re an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please continue the gratifying work

Kasia
Kasia
3 lat temu

A czy w folderze „Inne” bez wyłączania ignorowania zobaczę wiadomości, które ta osoba przyśle w między czasie? Czy dopiero one wskoczą po wyłączeniu ignorowania?

Monika
Monika
3 lat temu

Mnie się nie wyświetla w ogóle opcja ignorowania wiadomosci na messengerze w telefonie. Jak to włączyć?

Ania
Ania
3 lat temu

A co oznacza, że wysłałam wiadomość ma ona status wysłanej, ale niedostarczonej mimo , iż osoba jest dostępna na Messengerze?

aneta
aneta
3 lat temu

jak odignorować wiadomość?