android stocard

Dzięki aplikacji Stocard możesz przechowywać wszystkie swoje karty lojalnościowe w jednym miejscu i mieć je zawsze pod ręką. Wystarczy, że twój telefon ma wbudowany aparat ze skanerem a dodanie karty lojalnościowej nie sprawi Tobie żadnych trudności. Jeżeli chcesz pozbyć się plastikowych kart i stworzyć swój wirtualny portfel na telefonie z Android zapraszamy do lektury dzisiejszego artykułu. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Stocard. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o dokończenie konfiguracji swojego konta. Wybierz opcję płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Gotowe! Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  3. Rejestracja nie jest konieczna. Możesz rozpocząć korzystanie ze Stocardu zaraz po pobraniu aplikacji. Dodaj swoją pierwszą kartę. W tym celu kliknij na czerwony plus, znajdujący się w prawym, dolnym rogu ekranu. Wybierz kartę spośród ponad 200 gotowych kart lojalnościowych.
  4. Umieść swoją kartę przed aparatem aby zeskanować kod kreskowy. Aby to zrobić, zezwól aplikacji Stocard na robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Jeżeli chcesz wykonać zdjęcia swojej karcie musisz wyrazić także zgodę na dostęp do zdjęć, multimediów i plików na Twoim telefonie. Masz także możliwość ręcznego wprowadzenia swojego numeru klienta (ID).
  5. Aplikacja Stocard może dostarczyć Tobie informacji o sklepach w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz konkretną kartę i klikniesz w zakładkę „Sklepy” a następnie zezwolisz na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego telefonu.
  6. Gotowe! Wystarczy wybrać kartę i cieszyć się szybkimi zakupami! UWAGA!: Skanery w niektórych sklepach mogą nie odczytać kodów z wyświetlaczy smartfonów dlatego poproś aby przy kasie wpisano ręcznie numer karty lojalnościowej.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stocard.stocard&hl=pl

Pytania?

Korzystasz z aplikacji Stocard i chcesz podzielić się wrażeniami/opinią na jej temat? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

   

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments