telefon android vozilla

Jest to świetny sposób na szybkie i wygodne poruszanie się po mieście. Jadąc samochodem Vozilli możesz korzystać z bus pasów i nie tracisz czasu na poszukiwanie miejsc parkingowych. Dojeżdżając do celu swojej podróży odstawiasz auto w dowolnym miejscu, tak jak Tobie pasuje. Żeby móc korzystać z usługi musisz w pierwszej kolejności pobrać aplikację na telefon i założyć konto. Dzięki aplikacji rezerwujesz samochód, przemieszczasz się bez ograniczeń i płacisz tylko za czas wypożyczenia. Jak zainstalować Vozille? O tym w dzisiejszym artykule.

Jak wypożyczyć elektryczne auto?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Vozilla. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o wybranie opcji płatności. Możesz wybrać ją na tym etapie bądź pominąć ten krok i uzupełnić już po założeniu konta. Pamiętaj, że opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Zezwól na dostęp do zakupów w aplikacji. Gotowe! Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  3. Obowiązkowo musisz zaakceptować regulamin oraz politykę płatności. Opcjonalnie możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. Zatwierdź klikając przycisk „Dalej”. Następnie zezwól aplikacji Vozilla na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia.
  4. Aby skorzystać z usługi niezbędna jest rejestracja. Podaj swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, hasło, adres korespondencyjny oraz numer prawa jazdy wraz z datą jego ważności. Konieczne będzie także zamieszczenie zdjęcia Twojego prawa jazdy. Zezwól aplikacji Vozilla na robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Zatwierdź wybierając przycisk „Zapisz”.

  5. Teraz możesz zalogować się do aplikacji, podając prawidłowy login oraz hasło. Możesz teraz dodać swoją kartę płatniczą. W tym celu kliknij na ikonę  znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu i wybierz z menu „Twoje konto” a następnie „Zarządzaj kartami płatniczymi”. Pierwsza płatność wynosi 1 zł.
  6. Możesz wybrać dostępny pojazd na mapie celem rezerwacji ( możliwa jest tylko jednokrotna rezerwacja pojazdu na czas nieprzekraczający 15 minut. Po upływie tego czasu rezerwacja zostanie automatycznie anulowana nie nie ma możliwości przedłużenia rezerwacji). Natomiast jeżeli planujesz wynająć takie elektryczne auto ale boisz się samemu zrobić ten pierwszy krok to zapraszamy już wkrótce. Pokażemy jak to zrobić krok po kroku.

Więcej

https://www.vozilla.pl/

Pytania?

Nie możesz zainstalować aplikacji Vozilla na swoim telefonie? Napisz do nas. Pomożemy rozwiązać Twój problem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments