telefon android

Nigdy więcej przegapionych wyników spotkań sportowych! Za pomocą aplikacji Flashscore będziesz mógł śledzić swoje ulubione zespoły i rozgrywki gdziekolwiek jesteś. Dzięki powiadomieniom nie przegapisz żadnej bramki czy też czerwonej kartki. Dowiesz się o tym tak samo szybko jak kibice na meczu. Jeżeli chcesz dołączyć do prawdziwych fanów sportu, zainstaluj już dziś aplikację na swoim telefonie. Sam zobacz jakie to łatwe!

JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ? JAK ZACZĄĆ Z NIEJ KORZYSTAĆ?

  1. Pobierz FlashScore na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchom aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „FlashScore”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o dokończenie konfiguracji swojego konta. Wybierz opcję płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Zezwól na dostęp do tożsamości oraz zdjęć/multimediów/plików. Gotowe! Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  3. Aby nie przegapić ważnej chwili w meczu ulubionych drużyn, zaloguj się do swojego konta i zarządzaj powiadomieniami. W tym celu kliknij na ikonę 11, znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu. Do FlashScore możesz zalogować się np. za pomocą portali społecznościowych ( Facebook, Google+, Twitter) lub też poprzez konto na FlashScore.pl, podając swój adres e-mail oraz hasło. Jeżeli nie masz konta, możesz szybko przejść proces rejestracji. Dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników dobra wiadomość – jeżeli korzystasz nie tylko z telefonu ale także z komputera czy tabletu masz możliwość synchronizacji wszystkich urządzeń.

FLASHSCORE – NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE!

USTAWIENIA INDYWIDUALNE

Opcja „Moje zespoły” jest teraz dostępna w aplikacji FlashScore. Możesz śledzić tylko wybrane mecze i rozgrywki. Aby wybrać swoje ulubione drużyny wystarczy, że klikniesz na ikonę gwiazdki obok logo zespołu (w szczegółach meczu). Wówczas wszystkie spotkania wybranej drużyny będą dodawane do zakładki „Moje zespoły” a dodatkowo będziesz automatycznie otrzymywał powiadomienia z rozgrywek. Możesz także wyświetlać wybrane spotkania w jednym miejscu. Wystarczy, że klikniesz na gwiazdkę przy wybranym spotkaniu a zostanie ono dodane do zakładki „Moje mecze”.

SZCZEGÓŁY SPOTKAŃ

Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami, tekstowym komentarzem LIVE, tabelą LIVE, drabinkami i statystykami H2H ( pozwala to na sprawdzenie jak oba zespoły grały ze sobą w przeszłości). Możesz oczywiście także monitorować wybrane mecze sekunda po sekundzie. Chcesz wiedzieć jakie będą składy drużyn przed rozpoczęciem spotkania? Nie ma problemu, są podawane z wyprzedzeniem.

VIDEO Z NAJCIEKAWSZYMI MOMENTAMI ZE SPOTKANIA

Przegapiłeś bramkę w najważniejszym meczu w tym sezonie? A może nie zgadzasz się z przyznaną czerwoną kartką? Możesz zobaczyć video ze wszystkimi kluczowymi momentami w spotkaniu. Administratorzy serwera Flashscore mówią, że jest to możliwe tylko w aplikacji FlashScore.pl PLUS. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, wejdź w ustawienia swojego smartfona (ikona zębatego koła) a następnie wybierz opcję „Ekran Blokady i Zabezpieczenia”. Zezwól na instalację aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play. Wpisz w wyszukiwarce internetowej na swoim telefonie  stronę www.t.flashscore.pl/android/flashscore-pl.apk. Ściągniętą aplikację pobierz i zainstaluj.

SZEROKA OFERTA DYSCYPLIN SPORTOWYCH

Dzięki aplikacji FlashScore masz dostęp do 30 dyscyplin sportowych i ponad 5000 rozgrywek z całego świata. Nie musisz być fanem tylko piłki nożnej. Możesz także obserwować m.in. mecze koszykówki, siatkówki, hokeja czy tenisa. Wybór zależy tylko od Ciebie. Ze sportowymi pozdrowieniami! 🙂

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.livesport.LiveSports_pl2

https://www.flashscore.pl/mobile/#android

Pytania?

Masz problemy ze ściągnięciem aplikacji na swój telefon? A może nie wiesz jak skorzystać z niektórych funkcji? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments