android radio

Prosta, łatwa i funkcjonalna – tak po krótce można opisać polską aplikację radiową Replaio, która cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Dzięki niej masz dostęp do ponad 30 000 stacji z całego świata. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją krok po kroku a pokażemy Tobie jak zainstalować aplikację na telefonie z Android. Sam się przekonasz, że Replaio to aplikacja bardzo intuicyjna w obsłudze. Zaczynamy!

JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJE NA TELEFONIE Z ANDROID?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Replaio Radio. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o wybranie opcji płatności. Możesz wybrać ją na tym etapie bądź pominąć ten krok i uzupełnić już po założeniu konta. Pamiętaj, że opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Zezwól na dostęp do zakupów w aplikacji oraz do identyfikatora urządzenia i informacji o połączeniu.
  3. Gotowe! Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.

ZALETY

Gdziekolwiek jesteś możesz słuchać audycji radiowych, aktualnych wiadomości i świetnej muzyki zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców. Replaio pozwala Tobie wybrać stacje radiowe z listy podzielonej na kategorie. Przy wyborze możesz kierować się konkretnym gatunkiem muzyki (np. pop, rock, hip hop) czy też lokalizacją. Pamiętaj, że masz dostęp do ponad 30 tys. stacji z całego świata. Sam widzisz – wybór jest naprawdę duży.

Słyszysz fajną piosenkę i masz dostęp do Spotify? Teraz w szybki sposób możesz dodać ją do swojej playlisty w Spotify i odtwarzać ją kiedy tylko chcesz!

Interfejs Replaio jest naprawdę bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Masz możliwość dopasowania kolorów aplikacji a także możesz wykupić dostęp do Replaio Premium i korzystać w ten sposób z dodatkowych funkcji. Dzięki wersji Premium pozbywasz się natarczywych i atakujących z każdej strony reklam, korzystasz z radio budzika z funkcją drzemki oraz z wyłącznika czasowego. Odblokowanie Replaio Premium to koszt rzędu 14,99 zł ( informacja na dzień 10.10.2017).

Dzięki aplikacji Replaio słuchasz swoich ulubionych stacji radiowych również w samochodzie ( integracja z Android Auto). Google Chromecast umożliwia słuchanie muzyki na głośnikach zewnętrznych lub domowym sprzęcie audio. Możesz bez przerwy tworzyć listę ulubionych utworów/stacji radiowych i sprawdzać czego ostatnio słuchałeś. Replaio będzie przypominać Tobie o ulubionych audycjach radiowych więc niczego nie przegapisz. Już teraz wypróbuj odtwarzacz radiowy Replaio i ciesz się komfortem słuchania.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hv.replaio&hl=pl

http://antyapps.pl/replaio-radio-na-androida/

https://www.dobreprogramy.pl/Replaio-Radio-Muzyka-Info,Program,Android,81850.html

Pytania?

Jeżeli masz problem z zainstalowaniem aplikacji bądź chcesz się podzielić opinią na temat Replaio, napisz do nas korzystając z poniższego pola.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments