Twoi znajomi nie mają czasu na wspólny wypad do kina? Nie masz z kim pójść na spacer czy też pobiegać? Skorzystaj z Findbuddy, aplikacji, dzięki której znajdziesz ludzi o podobnych zainteresowaniach, kogoś z kim będziesz mógł wypić kawę, zjeść obiad, pójść na drinka czy też zagrać w szachy. Poznawanie nowych ludzi nigdy nie było tak proste. Zaczynamy!

Jak pobrać aplikację na telefon i założyć konto na Findbuddy?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Otwórz aplikację. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę Findbuddy. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie konfiguracji konta zostaniesz poproszony o dodanie opcji płatności. Możesz zrobić to teraz bądź pominąć ten krok i uzupełnić dane już po zainstalowaniu aplikacji. Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu i otwórz aplikację Findbuddy.
  3. Możesz zalogować się poprzez Facebooka (jeśli posiadasz konto na tym serwisie społecznościowym) bądź też założyć konto, wypełniając formularz, w którym podasz imię, nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail oraz hasło. Zaakceptuj Regulamin oraz Politykę Prywatności. Zatwierdź klikając przycisk „Załóż konto”.
  4. Zezwól aplikacji Findbuddy na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego telefonu. W ten sposób zobaczysz wszystkie aktywności w swojej okolicy.

Jak korzystać z aplikacji Findbuddy?

  1. Klikając na ikonę hamburgera (lewy, górny róg aplikacji) będziesz miał dostęp do listy wszystkich wydarzeń, które utworzyłeś lub w których bierzesz udział.
  2. Jeśli będziesz chciał zmodyfikować swój profil, kliknij na ikonę ludzika, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu. Pokaż co chciałbyś zrobić i wybierz z listy aktywności, które Ciebie interesują. Dzięki temu będziesz mógł na mapie zobaczyć miejsca z nimi związane. Jeśli posiadasz konto na Instagramie możesz dołączyć do niego link. Warto dodać także zdjęcie profilowe aby łatwiej nawiązać nowe znajomości. Napisz coś o sobie a tak wypełniony profil sprawi, że ludzie chętniej będą chcieli nawiązywać z Tobą kontakt.
  3. Sprawdź jakie aktywności proponują inni użytkownicy. Użyj filtra aby dopasować wydarzenia i miejsca do Twoich zainteresowań. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki, wpisując określoną miejscowość, ulicę czy też centrum handlowe lub skorzystać z mapy aby wiedzieć co aktualnie dzieje się w Twojej okolicy. Kliknij na dane wydarzenie i zapoznaj się z jego szczegółami (nazwa wydarzenia, data rozpoczęcia i zakończenia, rodzaj aktywności, krótki opis, nazwa administratora). Jeśli będziesz miał ochotę wspólnie spędzić czas kliknij przycisk „Dołącz”.
  4. Stwórz własne wydarzenie aby znaleźć osoby, które interesują się tym co Ty. Kliknij na ikonę plusa, wpisz adres lub ustaw lokalizator w wybranym miejscu na mapie. Zatwierdź przyciskiem „Dalej”. Uzupełnij informacje o tworzonym przez Ciebie wydarzeniu podając m.in. rodzaj aktywności (bieganie, spacer, wyjazd na koncert, kino, basen itd), opis oraz datę rozpoczęcia i zakończenia. Możesz określić maksymalną liczbę uczestników oraz poziom umiejętności (pierwszy raz, początkujący, poziom średnio-zaawansowany, zaawansowany, profesjonalista).
  5. Możesz także nawiązać kontakt z administratorem wydarzenia aby bliżej poznać jego osobę oraz dopytać o szczegóły spotkania.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=social.findbuddy

https://findbuddy.social:8443/

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments