Zakupy sprawiają Ci jeszcze większą przyjemność, kiedy wiesz, że upolowałeś prawdziwe okazje? Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami i śledź promocje w TV Okazje. Rozpraw się z mitami na temat zakupów na odległość i kupuj z prawdziwą przyjemnością!

MIT 1 – internetowe zakupy nie podlegają zwrotowi

Nic bardziej mylnego. Na szczęście Twoje prawa, jako konsumenta regulują odpowiednie paragrafy, a umowa zawarta na odległość, dodatkowo może być anulowana aż do 14 dni. Od teraz w sieci możesz czuć się naprawdę bezpiecznie, zwłaszcza jeśli przestrzegasz zasad bezpieczeństwa.

MIT 2 – Produkty kupione w promocji, przez Internet, nie podlegają zwrotowi

Na szczęście w tym wypadku także mamy do czynienia z mitem, a produkty kupione za pośrednictwem Internetu, dodatkowo – w obniżonej cenie zdecydowanie podlegają zwrotowi. Właśnie dlatego możesz bez obaw korzystać z promocji w TV Okazje i zadbać o siebie, swój dom i swoich bliskich najlepiej, jak potrafisz!

MIT 3 – Odstąpienie od umowy nie jest możliwe przed dostarczeniem przesyłki

W sytuacji, kiedy chcesz zwrócić zakupiony towar przed dostarczeniem przesyłki, prawo na szczęście stoi po Twojej stronie. Nie jest więc prawdą, że musisz czekać na otrzymanie zamówionego towaru, by odstąpić od umowy, możesz to jednak zrobić maksymalnie do 14 dni od daty odebrania paczki.

MIT 4 – Zwrot nie jest możliwy, jeśli opakowanie jest zniszczone

Często zdarza się, że sprzedawcy odmawiają możliwości zwrotu towaru, jeśli opakowanie zostało zniszczone. Chociaż takie sytuacje zdarzają się często, nie są zgodne z prawem. Kupując konkretny artykuł, musisz mieć możliwość zapoznania się z nim w taki sam sposób, jak w trakcie zakupów stacjonarnych. Dokładne sprawdzenie towaru najczęściej wymaga naruszenia opakowania.

Bezpieczne zakupy w sieci

Jeśli chcesz kupować bezpiecznie w sieci, kupuj u sprawdzonych sprzedawców. Promocje w TV Okazje przygotowywane są w taki sposób, by zakupy były wygodne, komfortowe i, co najważniejsze – nie budziły Twoich zastrzeżeń pod względem prawnym. Bogaty wybór asortymentu i towar doskonałej jakości to nie wszystko – systematycznie prowadzone akcje promocyjne zdecydowanie zachęcą Cię do zakupów!

Jak sprawdzić, czy firma jest fair play? Wejdź w zakładkę dotyczącą danych kontaktowych. Jeśli znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, pozwalające w szybki sposób skontaktować się z biurem obsługi, możesz mieć niemal pewność, że firma działa zgodnie z przepisami. Brak takich informacji jest niezgodny z prawem i powinien obudzić Twoją czujność.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments