skype android

Skype to komunikator internetowy, który umożliwia prowadzenie darmowych rozmów głosowych oraz wideo a także płatnych rozmów z posiadaczami telefonów stacjonarnych lub komórkowych. A to wszystko bez względu na odległość dzielącą Ciebie i Twoich rozmówców. Potrzebujesz tylko komputera lub urządzenia przenośnego do którego podłączono mikrofon i głośniki lub zestaw słuchawkowy oraz połączenia z internetem.Dziś pokażemy jak zainstalować aplikację na telefon z Android. Nie zwlekaj i rozpocznij już dziś swoją przygodę ze Skypem.

Jak działa Skype?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Skype. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  2. Zanim zaczniesz korzystać z aplikacji Skype, załóż swoje konto. Podaj swój numer telefonu, na który zostanie wysłana wiadomość z czterocyfrowym kodem zabezpieczeń. Aby dokończyć konfigurację, podaj swoje imię oraz nazwisko i kliknij „Dalej”.
  3. Gotowe! Po uruchomieniu aplikacji i utworzeniu konta pojawi się krótka instrukcja obsługi. Zapoznaj się z nią.
  4. Ustaw swoje zdjęcie profilowe. Zezwól aplikacji na dostęp do zdjęć i multimediów na Twoim urządzeniu.
  5. Aby móc kontaktować się ze znajomymi i prowadzić wideo rozmowy, zezwól aplikacji Skype na nagrywanie dźwięku oraz wyraź zgodę na robienie zdjęć i nagrywanie filmów.
  6. Gotowe! Teraz wystarczy, że klikniesz na ikonę książki adresowej i wyszukasz znajomych, zarówno spośród osób z książki adresowej swojego telefonu jak również osób korzystających już ze Skype’a. Kliknij „Zaproś”.

Zapraszamy do lektury kolejnego artykułu, który pojawi się już niebawem. Pokażemy w nim jak wiele do zaoferowania ma Skype i przekonamy Ciebie, że korzystanie z niego jest naprawdę bardzo łatwe.

Więcej

https://pl.wikipedia.org/wiki/Skype

https://www.skype.com/pl/about/

Pytania?

Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Chętnie pomożemy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments