Dla wielu poprawnie wytypowana szóstka byłaby powodem do ogromnej radości a wygrana w Lotto spełnieniem najskrytszych marzeń. Do tej pory aby zagrać w loterii trzeba było odwiedzić najbliższą kolekturę. Od niedawna możesz grać bez wychodzenia z domu, zawierając zakłady przez Internet. Chciałbyś dowiedzieć się jak zarejestrować się do serwisu i grać w swoje ulubione gry? Skorzystaj z naszej porady. Zaczynamy!

JAK ZAREJESTROWAĆ SIĘ DO SERWISU LOTTO?

 1. Uruchom przeglądarkę internetową (w naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome) a następnie wpisz w pasku adresu https://www.lotto.pl/ i kliknij „ZAGRAJ TERAZ”.
 2. Pamiętaj, że strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia dlatego serwis wymaga potwierdzenia Twojej pełnoletności. Rozpocznij proces rejestracji.
 3. Podaj swój adres mailowy, PIN czyli 6-cyfrowy kod (będzie potrzebny m.in. podczas potwierdzania istotnych zmian na koncie) oraz hasło (możesz skorzystać z sugerowanego hasła, które Chrome zapisze na Twoim koncie Google – więcej na ten temat pod LINKIEM bądź utworzyć swoje własne). Zatwierdź przyciskiem „Dalej”.
 4. Podaj swoje dane osobowe oraz adresowe (imię, nazwisko, numer PESEL, numer dowodu osobistego, ulica, miejscowość a także numer konta bankowego). Będą służyć do weryfikacji Twojej tożsamości, wieku i konta do wypłat. Przejdź do kolejnego etapu.
 5. Ustaw limit środków (dzienny oraz miesięczny) a także limit czasu jaki chcesz przeznaczać na grę. Wszystkie limity możesz później zmieniać na swoim koncie gracza. Zatwierdź klikając „Dalej”.
 6. Wybierz nazwę użytkownika, która będzie służyć do logowania się w serwisie Lotto. Dokładnie przemyśl swój wybór ponieważ nie będziesz miał możliwości zmiany identyfikatora po zakończeniu rejestracji. Zapoznaj się z oświadczeniami i zaznacz odpowiednie (pola z gwiazdką są obowiązkowe). Na koniec kliknij przycisk „ZAKOŃCZ REJESTRACJĘ”.
 7. Na Twoją skrzynkę e-mail podaną podczas rejestracji została wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
 8. Aby dokończyć rejestrację, konieczne jest przejście dodatkowej weryfikacji, która polega na przesłaniu skanu dowodu osobistego, korzystając z formularza na swoim koncie gracza. Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu podając nazwę użytkownika oraz hasło. Przejdź do zakładki „Szczegóły konta” i dodaj zdjęcie dowodu osobistego (przód i tył) w celu weryfikacji Twojej tożsamości. Korzystając z przycisków, dopasuj zdjęcie dokumentu do wyświetlonej ramki.
 9. Brawo! Weryfikacja przebiegła pomyślnie. Obraz Twojego dokumentu osobistego zostaje automatycznie usunięty z systemu. Kliknij przycisk „Dalej” i ponownie zaloguj się do serwisu.

JAK GRAĆ PRZEZ INTERNET?

 1. Po przejściu procesu rejestracji, weryfikacji tożsamości i aktywowaniu konta, zaloguj się do serwisu Lotto, korzystając z nazwy użytkownika oraz hasła.
 2. Zasil konto, wybierając metodę płatności. Opcji jest dużo (np. przelew bankowy, BLIK, karta płatnicza). Dodaj środki do swojego konta gracza, klikając przycisk „WPŁAĆ”. Minimalna kwota to 10 zł. Możesz wybrać najlepszy dla siebie sposób płatności i zapisać go jako domyślny.
 3. Gdy płatność zakończy się powodzeniem i na Twoim koncie pojawią się środki, otrzymasz dostęp do wszystkich opcji gry.
 4. Kliknij w zakładkę „GRY LOTTO” i zdecyduj w którą grę chcesz zagrać (Lotto, Euro Jackpot, Mini Lotto). Wybierz sposób gry (użyj własnego zestawu liczb lub na skorzystaj z metody na chybił trafił), określ ilość losowań a na koniec kliknij przycisk „Potwierdź i zapłać”.
 5. Możesz w łatwy sposób sprawdzać wyniki oraz wygrane. Jeśli nie wiesz w jakich dniach i godzinach odbywają się losowania, wejdź w zakładkę „STREFA GRACZA” i uzyskaj dostęp do kalendarza i wielu innych przydatnych opcji.

Prawda, że to łatwy i wygodny sposób? Zarejestruj się i Ty i graj w zakłady Lotto online na swoim komputerze. Życzymy wysokich wygranych! 🙂

Więcej

https://gry.lotto.pl/pl/player-zone.html

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Coś poszło nie tak? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments