listonic telefon

Często robisz zakupy spontanicznie i bez zastanowienia? Nie potrafisz odmówić sobie kolejnej bluzki bądź zorientowałeś się, że kupiłeś w tym tygodniu już 4 słoiczek tego samego dżemu? Skończ z impulsywnymi zakupami i zacznij wydawać mniej. Pomocna może okazać się aplikacja Listonic, czyli inteligenta lista zakupów na Twój telefon. Jeśli chcesz zaoszczędzić swój czas i pieniądze – zacznij od lektury dzisiejszego artykułu. Pokażemy jak łatwo zainstalować aplikację i przedstawimy kilka ważnych i przydatnych na co dzień funkcji. Zapraszamy!

INSTALACJA NA TELEFONIE Z ANDROID

Pobierz LISTONIC na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchom aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „listonic” a następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”. Otwórz listę zakupów.

Wyraź zgodę na dostęp do podstawowych danych diagnostycznych takich jak np. identyfikator telefonu. Listonic dostosuje reklamy do Twoich preferencji. Jeśli się na nie nie zgodzisz, dalej będziesz je widzieć choć mogą nie być dopasowane do Twoich zainteresowań. Zapoznaj się z Polityką Prywatności Listonic.

Załóż konto aby móc skorzystać z dodatkowych funkcji aplikacji. Logując się do Listonic będziesz mógł współdzielić listy zakupów z rodziną i znajomym. Kliknij na ikonę hamburgera, znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu a następnie wybierz „Zaloguj się”. Podaj swój adres e-mail (będzie używany później jako login), ustal hasło a także zapoznaj się z regulaminem serwisu, polityką prywatności oraz prawami, które Tobie przysługują. Zatwierdź klikając na przycisk „Stwórz konto”.

JAK DZIAŁA APLIKACJA LISTONIC?

Z aplikacją Listonic szybko stworzysz i udostępnisz listy zakupów.

Wróć do głównego pulpitu aplikacji. Kliknij na ikonę + znajdującą się w prawym, dolnym rogu ekranu. Utwórz nową listę, nadając jej tytuł.

Kliknij na + i zacznij dodawać produkty, wybierając je z przygotowanych katalogów (np. art.domowe, dania gotowe, art. biurowe, kosmetyki, nabiał, pieczywo itd.), korzystając z kategorii „Popularne” bądź też stwórz listę przy użyciu historii Twoich zakupów (nawyki żywieniowe, zakupowe tak szybko się nie zmieniają). Możesz także ręcznie wpisać nazwę produktu i wybrać z lity poniżej. Zatwierdź wybór klikając na przycisk „Gotowe”.

Dodawanie głosowe = najszybszy sposób tworzenia listy zakupów

Nie chce się Tobie pisać? Prowadzisz samochód? Skorzystaj z funkcji wprowadzania głosowego. Wejdź do stworzonej listy zakupy, kliknij na + i dodaj produkty używając głosu. Powiedz „i” między każdą pozycją, a zostaną one wymienione osobno.

Synchronizuj listy i dziel się nimi ze znajomymi

Możesz udostępniać listę znajomym i rodzinie za pomocą SMS-a, e-maila lub wysyłając link bezpośrednio z aplikacji. To świetny sposób na podzielenie się obowiązkami z innymi. Wybierz listę zakupów, którą chcesz się podzielić, kliknij na ikonę „ludzików” i wyszukaj znajomego.

Przepisy kulinarne na wyciągnięcie ręki

W aplikacji Listonic znajdziesz całą masę ciekawych przepisów. Wejdź do menu, znajdującego się po lewej stronie ekranu (kliknij na ikonę hamburgera u góry strony). Jeśli, któryś przypadnie Tobie do gustu wystarczy na niego kliknąć i zamienić na listę zakupów. Wyświetli się zestawienie składników potrzebnych do przyrządzenia potrawy. Dodaj je do już utworzonej listy bądź stwórz nową, wybierając „Dodaj do listy”.

Informacje o promocjach polskich hipermarketów

W głównym menu znajdziesz także informacje o aktualnych promocjach w 23 sklepach (np. Tesco, Auchan, Biedronka, Lidl itd). Wybierz hipermarket, produkt po okazyjnej cenie a następnie kliknij na ikonę + aby dodać go do listy. Wyświetli się informacja o cenie a także o szczegółach promocji (ile dni jest jeszcze ważna). Możesz także skorzystać z powiadomień informujących Ciebie o nowych, atrakcyjnych cenach wybranego sklepu.

To najważniejsze funkcje aplikacji Listonic, które jesteśmy pewni, że ułatwią Tobie codzienne zakupy. Aplikacja dostosowana jest do każdego typu urządzeń, wygodnie skorzystasz z niej zarówno na telefonie, tablecie, komputerze ale także Listonic ma wsparcie dla smartwatch. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Tobie udanych zakupów! 🙂

Więcej

https://listonic.com/features/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.l&hl=pl

Pytania?

Masz pytania? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments