Competition to be the best. Vector illustration

Konkursy organizowane w sieci kuszą atrakcyjnymi nagrodami, które można zdobyć bez większego wysiłku. W niektórych przypadkach są one warte kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych. Zainteresowanie jest bardzo wysokie, co nie działa na naszą korzyść. Jak wygrywać konkursy internetowe? Poniżej opisano kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne.

Zdobądź lajki 

Z pewnością większość z nas spotkała się z konkursami, gdzie liczba polubień ma znaczenie. Zazwyczaj musimy wstawić grafikę, czy też komentarz konkursowy. Prawdą jest, że zdobycie pierwszego miejsca nie jest proste. W dzisiejszych czasach większość osób szuka dróg na skróty. Już na starcie odpuśćmy kupno kciuków w górę. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że takie oszustwa są błyskawicznie weryfikowane, a konkursowicz blokowany.

Jak wygrywać konkursy? Warto jest poszukać wsparcia na forach internetowych, czy też grupach w mediach społecznościowych. Lajki od realnych użytkowników nie wzbudzają podejrzeń. Ponadto nie jest to oszustwo – nie wykupiliśmy głosów, ani nie zmusiliśmy nikogo do pozostawiania kciuka w górę. Jest to dobrowolna decyzja każdego użytkownika, a więc nie będziemy mieć z tego tytułu nieprzyjemności.

Obserwuj konkurencję

W konkursach internetowych wiele osób dopuszcza oszustwo tylko po to, aby wygrać. Zauważyłeś, że inny uczestnik zabawy złamał zasady regulaminu? Podejrzewasz, że kupił on głosy? Nie bój się zgłosić tego organizatorowi. Dokona on weryfikacji i wyeliminuje nieuczciwe osoby. Działa to na naszą korzyść, szczególnie jeśli rywal zajmował wysoką pozycję.

Niewłaściwe zachowania zwykle odnotowuje się w zabawach, gdzie konkursowicze mają wpływ na wyniki. Możemy sprawdzać, jak zmieniają się wyniki w czasie. Tutaj liczą się nawet ostatnie minuty.

Zwiększ swoje szanse

Jesteś osobą kreatywną i masz mnóstwo pomysłów? Organizator umożliwia przesłanie tylko jednego dzieła konkursowego? Zwiększ swoje szanse na wygraną i poproś o pomoc najbliższych, czy też przyjaciół. Jeśli nie są oni zainteresowani uczestnictwem w zabawie, to poproś ich o przesłanie Twojej pracy ze swojego konta. W przypadku wygranej z pewnością przekażą nam zasłużoną nagrodę. Istotne jest to, aby o pomoc poprosić wyłącznie godną zaufania osobę.

Im więcej osób uda nam się „wciągnąć” do zabawy, tym większe są nasze szanse. Nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem kilku osób – mamy, taty, siostry, cioci, czy też przyjaciółki.

Sprawdzaj wyniki

Zapaleni konkursowicze biorą udział w niemal każdej napotkanej zabawie. Wielu z nich nie pamięta, kiedy zostaną ogłoszone wyniki. Pamiętajmy, że na zgłoszenie się do organizatora mamy zwykle jeden dzień, a nawet mniej. Jeśli nie pozostawimy mu wiadomości, to nagroda zostanie przyznana komuś innemu.

Priorytetem jest to, aby stworzyć kalendarz, gdzie będą zapisywane wszystkie konkursy, a także ważne terminy. Tylko w ten sposób nie przegapimy ogłoszenia szczęśliwych zwycięzców.

Dokonaj selekcji

Należy nauczyć się szukać zabaw godnych zainteresowania. Wiadome jest, że podczas losowania nie możemy się wykazać. Ponadto liczba zgłoszeń często jest spora — o wiele wyższa niż w zabawach, gdzie trzeba stworzyć ciekawy komentarz, zdjęcie, czy też materiał wideo. Dlatego największe szanse mamy w konkursach, gdzie do wykonania mamy pewne zadanie.

Wszystkie chętne osoby, które chcą spróbować swojego szczęścia i wziąć udział w najnowszych konkursach internetowych zapraszamy do serwisu Wygrywaj w Sieci, gdzie znajdziecie aktualne konkursy!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments